Martin Bakker

‘Ik ben nog lang niet klaar met Privileges’

Hobbyfotograaf Martin Bakker heeft naar eigen zeggen al een batterij aan camera’s en lenzen in zijn bezit. ‘Maar voor een fanatiekeling als ik blijft er altijd wat te wensen over.’ Dat was in zijn geval de Sony RX100 VII compactcamera. ‘Ik volgde de camera al een tijdje en heb ook een paar keer achter het net gevist. Ik was gewoon te gretig, wilde net iets teveel voordeel behalen. Maar gelukkig was het nu wel raak. En een voordeel van 465 euro is prachtig.’

‘De aanleiding voor de koop van de camera loopt hier door de kamer te banjeren’, lacht de 46-jarige inwoner van Lelystad. ‘Het is onze dochter Zoey van 2,5 jaar. Ze is watervlug, maar deze camera heeft een razendsnelle autofocus, waardoor elk shot raak is! En je kind fotograferen is misschien wel het leukste wat er is. Ze zijn maar even klein, het is zo’n bijzondere tijd.’

De camera ter waarde van 1.163 euro is ook gemijnd met het oog op de komende vakanties. ‘Het is een ideaal toestel voor op reis. Hij past in mijn binnenzak, en dat is een groot voordeel in vergelijking met mijn spiegelreflexcamera en al zijn losse lenzen.’

Martin is it-beheerder en werkt sinds de komst van corona volledig thuis. ‘We overleggen via Microsoft Teams. Dat werkt perfect. Verder kan ik me thuis goed focussen en krijg ik juist veel meer werk gedaan.’ Hij is sinds 2017 lid van Privileges. ‘Ik kijk regelmatig op de website. Niet alles is voor mijn vrouw Maritess en mij even interessant. Maar een heleboel wel, zoals gereedschap, tablets en de mooie camera’s natuurlijk. Nee, ik ben nog lang niet klaar met Privileges.’