Jasper Saeijs

‘De kinderwagenset is compleet, we zijn in één keer klaar’

Jasper Saeijs wist op de A-Merken Veilingen de Joolz Geo2 kinderwagen met wieg, zitje, autostoel en warmhoudzak te mijnen. ‘Deze Geo 2 is precies de wagen die mijn vriendin Anne-Fleur en ik op het oog hadden, en met de meegeleverde accessoires zijn we in één keer klaar.’ Jasper behaalde een voordeel van 575 euro. ‘Het had misschien nog iets meer kunnen zijn, maar ik heb bewust mijn streefbedrag niet heel laag ingestoken. Ik wilde gewoon niet het risico lopen dat ik ernaast zou grijpen.’

De aanstaande vader vertelt dat Anne-Fleur over een kleine twee maanden is uitgerekend. ‘Onze eerste! Ik vind het heel spannend, maar ook heel leuk.’ Jasper weet inmiddels dat er heel wat komt kijken bij het samenstellen van de babyuitzet. ‘Daarom komt het heel goed uit dat Privileges al een voorselectie heeft gemaakt van kinderwagens van de beste merken. We hoefden alleen nog maar onze persoonlijke favoriet uit te kiezen. We zijn de wagens in een babywinkel gaan bekijken en hebben ze getest. De Geo2 sprong er meteen uit voor ons.’

Jasper en Anne-Fleur vielen voor het sportieve, stoer ogende en praktische ontwerp van de Geo2. ‘Dit model is net even breder en robuuster dan de andere kinderwagens. Je kan hem gebruiken op allerlei soorten terrein, en dat is precies wat we zochten. We wonen namelijk vrij landelijk, op wandelafstand van de Reeuwijkse Plassen, en trekken er graag op uit. Ik zie ons straks al helemaal lopen achter de kinderwagen.’

De 34-jarige Jasper woont samen met Anne-Fleur in Reeuwijk en werkt als marketingmanager in de wielersport. Hij heeft het erg naar zijn zin bij Privileges. ‘Ik ben in 2019 lid geworden en het bevalt me prima. Je kunt lekker veel voordeel behalen op de Veilingen. Ook PrijsVoordeel en de aankopen die je ermee kunt doen, vind ik een pluspunt.’