Jasper Adams

‘Dat voordeel van 735 euro vind ik wel lekker’

Jasper Adams wilde tijdens familievakanties mooiere foto’s maken dan hij normaal met zijn smartphone maakt, en daarom ging hij op zoek naar een echte camera. Op de A-Merken Veilingen van Privileges zag hij de Sony A6600 systeemcamera met 18-135 mm objectief staan, en dat leek hem het juiste toestel voor zijn doel. Hij wist de camera te mijnen, ook nog eens met een prachtig voordeel van maar liefst 735 euro.

‘Dat voordeel vind ik wel lekker’, zegt Jasper dan ook tevreden. ‘Het is een zeer professioneel toestel, en het krijgt uitstekende reviews. Ik kreeg er ook nog een geheugenkaart en een opbergtas bij.’ De Sony wordt ook gebruikt door gevorderde fotografen, maar dat is Jasper nog niet. ‘De camera heeft ontzettend veel mogelijkheden, dus ik ben van plan een fotografiecursus te gaan volgen. Dan kan ik alles uit het toestel halen, en dat lijkt me erg leuk.’

De 45-jarige Jasper woont samen met zijn vrouw Fanny en hun twee jongere kinderen in het Brabantse dorp Berkel-Enschot. In het dagelijks leven werkt hij als brandweerman. Via een collega werd hij elf jaar geleden lid van Privileges. ‘Hij behaalde veel voordeel bij de aankoop van allerlei producten, en dat wilde ik ook wel. Dus hij mocht me lid maken, waar hij overigens extra PrijsVoordeel mee verdiende.’

Fanny is eveneens lid van Privileges, nu tien jaar. Beiden richten hun pijlen uitsluitend op de A-Merken Veilingen, en op het met hun PrijsVoordeel kopen van producten in de online winkel van Privileges. Fanny’s laatste aanwinst was een Garmin smartwatch; Jasper wist in het verleden al eens Philips 4K-tv met veel voordeel te mijnen. Als hij iets wil mijnen, houdt hij de Veilingen strak in de gaten en slaat hij pas toe als zijn streefbedrag is bereikt. ‘En daardoor heb ik de Sony-camera voor een mooi en zeer aantrekkelijk bedrag.’