Richard de Ruijter

‘Met deze Jura S8 kan ik weer jaren vooruit’

Richard de Ruijter weet wel raad met zijn nieuwe Jura S8 espressomachine, die hij mijnde met een voordeel van 546 euro. ‘Een vriendin van me is onlangs een eigen koffiebranderij begonnen. Ze importeert bonen van overal ter wereld en weet precies wat goed is. Dus ik ga binnenkort weer lekker groot bij haar inslaan! Al die verschillende soorten bonen en deze nieuwe S8, dat gaat vast veel lekkere kopjes koffie opleveren.’

De 30-jarige Richard is werkzaam bij de KLM als financieel consulent. Hij was net een dag terug van een wintersportvakantie naar Oostenrijk, toen hij enigszins impulsief besloot de Jura S8 te mijnen. ‘De koffie in Oostenrijk was hartstikke slap, dus ik had wel weer eens zin in een pittige bak. Ook het voordeel was mooi. Dus ja, ik moest hem gewoon mijnen!’

De inwoner van het Noord-Hollandse Heemskerk werd drie jaar geleden lid van Privileges. ‘Er staan alleen maar kwaliteitsproducten op de veilingen, die ik goed kan gebruiken. Ik koop liever in één keer iets écht goeds, dan dat ik ga voor een B-merk wat al snel weer aan vervanging toe is. De A-Merken Veilingen van Privileges spraken me om die reden meteen aan.’

Richard drinkt graag en vaak koffie en houdt zoals gezegd van een pittige bak. ‘Café Americano, zoals dat tegenwoordig zo mooi heet, of soms een espresso. Ik had op zich een goede Philips Saeco espressomachine, maar die liep wel echt op zijn eind. Met deze Jura S8, die je overigens helemaal kunt instellen naar je persoonlijke voorkeuren, kan ik weer jaren vooruit.’