Lidy van der Leur

‘Ik heb mijn perfecte cappuccino al ingesteld’

Lidy van der Leur is nog maar kort lid van Privileges en heeft nu al een De'Longhi espressomachine ter waarde van 1.149 euro weten te mijnen op de Veilingen. ‘Mijn man Joop en ik zijn er erg blij mee. We hebben de machine al uitgebreid getest’, vertelt Lidy enthousiast. ‘Het apparaat is makkelijk te bedienen en werkt erg snel. Zelf heb ik mijn voorkeuren voor de perfecte cappuccino al helemaal ingesteld en Joop is vooral fan van de espresso’s.’ De koffie smaakt voor het stel nog beter door de ruim 391 euro die ze op hun aankoop bespaarden.

Voorheen hadden Lidy en Joop een zakelijk Nespresso-apparaat staan. ‘Maar die doet het al een tijdje niet meer.’ Het echtpaar uit Purmerend heeft een eigen assurantiekantoor aan huis. ‘We geven advies over verzekeringen, hypotheken en financieringen. Onze nieuwe aanwinst gaat dan ook zakelijk en privé gebruikt worden. Want het is toch wel lekker om de werkdag te starten met een goede bak koffie.’

Lidy is via een vriend lid geworden van Privileges. ‘Hij is al heel lang lid en zeer tevreden over zijn aankopen. Hij liet ons dan ook rustig de website zien en daar stonden aantrekkelijke producten op. Joop en ik hadden toen zoiets van: we kunnen het wel een jaartje proberen.’ Dat heeft voor hen goed uitgepakt. ‘We waren namelijk wel toe aan een wat luxer koffieapparaat. Als we deze niet op Privileges waren tegengekomen hadden we er zelf eentje in de winkel aangeschaft en waren we veel meer geld kwijt geweest.’

Over de bezorging is Lidy ook goed te spreken. ‘We hadden onze aanwinst snel in huis. De paasdagen zaten ertussen maar meteen de daaropvolgende dag kon de espressomachine bij ons thuis worden gebracht’, besluit Lidy. ‘Dat is heel snel! En complimenten aan de chauffeur, wat een aardige man’, voegt Joop er enthousiast op de achtergrond aan toe.