Jaap Eerdmans

‘We willen in mijn restaurant zuinig zijn op de keukenmachine’

Jaap Eerdmans zwaait de scepter in de keuken van zijn restaurant Prins Heerlijck. Onlangs gaf de keukenmachine de geest, dus moest de chef-kok op zoek naar een vervanger. Die vond hij op de A-Merken Veilingen in de vorm van de Kenwood Cooking Chef Gourmet. ‘Ik hield hem al een tijdje in de gaten en kon hem nu krijgen voor een goed bedrag’, zegt Jaap. Hij mijnde het apparaat met 516 euro voordeel.

‘In de vorige keukenmachine werd een dressing gemaakt terwijl hij niet goed was afgesloten’, vervolgt Jaap. ‘De dressing was in de machine gelopen en had de motor beschadigd. Er was niets meer aan te doen.’ Met de Kenwood Cooking Chef Gourmet draait de keuken weer als vanouds. Het apparaat zou hem in de winkel 1.049 euro hebben gekost, maar op MijnPrivileges.nl kon hij hem aftikken voor 533 euro.

Jaap is 45 jaar en woont in het Friese Beetsterzwaag. ‘Ik woon direct boven mijn restaurant. Het menu is Frans georiënteerd en de zaken gaan prima’, vertelt hij. Met de nieuwe keukenmachine zal zorgvuldig worden omgegaan. ‘We willen er zuinig op zijn en hem niet zomaar voor iedere klus pakken. Ik zal er niet even snel een stoofpotje in maken, maar zie hem vooral bij ijsbereidingen als heel geschikt.’

De chef-kok is nu vijf jaar lid van Privileges. ‘Ik ben heel positief’, zegt hij. ‘Toen ik net lid was, dacht ik: Hoe moet dit? Hoe kan dit? Maar inmiddels weet ik wel beter. Het gaat altijd goed. Prima!’