Rob Reuvers

‘Ik ben heel blij dat het meteen is gelukt’

Rob Reuvers uit Beneden-Leeuwen kocht de Sony A77 II spiegelreflexcamera met 18-135 millimeter lens eigenlijk uit nieuwsgierigheid. ‘Ik was benieuwd of fotografie een nieuwe hobby voor mij zou kunnen zijn. Ik vind het in ieder geval wel heel leuk om het te proberen.’ Rob mijnde de spiegelreflexcamera ter waarde van 1.249 euro voor 669 euro.

‘Het is wel even wennen’, geeft de 34-jarige Rob toe. ‘Ik dacht er misschien iets te makkelijk over. Maar het is een mooi toestel, absoluut. Hoe ik het nu ga aanpakken? Ik denk dat ik de handleiding bladzijde voor bladzijde ga lezen. Online is er ook veel te vinden. Ik moet gewoon even rustig gaan kijken. Het zou leuk zijn als dit mijn nieuwe hobby kan worden. Soms moet je gewoon dingen doen omdat ze leuk zijn, toch?’

Rob is getrouwd, heeft twee kinderen van 8 en 5 en werkt als projectleider bij een elektrotechnisch installatiebureau. Hij is nu zeven jaar lid van Privileges. Dit is niet de eerste spiegelreflexcamera die hij heeft gemijnd op de A-Merken Veilingen. ‘Klopt! Mijn allereerste Veilingaankoop ooit was een spiegelreflexcamera van Nikon. Die heb ik aan mijn zusje gegeven. Zelf heb ik tot op heden vooral foto’s met mijn telefoon gemaakt.’

Hij is tevreden met het voordeel dat hij heeft weten te behalen. ‘Ik heb het mijnen als heel positief ervaren. Ik had een bedrag van rond de 650 euro in mijn hoofd. Het is leuk om te kijken tot hoever de prijs zakt. Uiteindelijk heb ik bij 669 euro gemijnd, dat vond ik een mooi bedrag. Ik ben heel blij dat het is gelukt. De eerste de beste Mijn-poging was raak, dus ik kon de volgende dag al met de camera aan de slag.’