Ab-Jan Feenstra

‘Ik betwijfel of ik dit pakket zonder Privileges gekocht had’

Ab-Jan Feenstra uit Leeuwarden wist een mooie slag te slaan op de A-Merken Veilingen. Hij kocht met 500 euro voordeel het Citation-pakket van Harman Kardon, bestaande uit een soundbar, een subwoofer en twee surround hifi-speakers. ‘Mijn vrouw en ik zijn drie jaar geleden kleiner gaan wonen. Mijn oude geluidsinstallatie was nog goed maar ook erg groot, en hij nam veel ruimte in beslag. Vandaar dat we op zoek gingen naar een kleinere geluidsinstallatie. Deze set doet het heel goed, we zijn er blij mee.’

De 60-jarige arbeidsdeskundige vervolgt: ‘Enige tijd geleden heeft mijn dochter een geluidsinstallatie van Sonos gekocht. Ik wist dus enigszins wat er allemaal mogelijk is op dit gebied. Ik zag dat Privileges zowel Sonos als Harman Kardon aanbiedt op de Veilingen. De voorkeur ging uit naar de laatste. Ik vind Harman Kardon van betere kwaliteit en qua design ook net iets mooier.’

Niet alleen muziek luisteren is een genot met de Harman Kardon-set, ook het kijken naar films biedt een rijke geluidservaring. ‘Ik kijk graag historische films, maar ik vind avonturenfilms ook leuk.’ De bediening is wel een tikkeltje anders dan hij gewend is. ‘Je moet niet helemaal digibeet zijn, maar als je er al een beetje verstand van hebt, wijst het zich vanzelf. En je kunt hem met je stem bedienen.’

Ab-Jan is nu anderhalf jaar naar tevredenheid lid. ‘Ik betwijfel of ik dit pakket zonder Privileges gekocht had. Ik vind het lidmaatschap prettig om er dingen mee te kopen die je anders niet zo snel zou doen.’