Nieneke van Troost

‘Ik krijg gewoon kippenvel van het prachtige geluid’

‘Het is het meest geweldige geluid wat ik ooit heb gehoord, echt waanzinnig!’ Nieneke van Troost kan niet vaak genoeg zeggen hoe gelukkig ze is met de Denon AH-D9200 hoofdtelefoon die ze wist te mijnen op de A-Merken Veilingen. Normaal kost de zeer luxe, handgemaakte over-ear headset 1.499 euro, maar Nieneke behaalde een voordeel van 823 euro en rekende daardoor het mooie bedrag van 676 euro af.

De 52-jarige oud-tandartsassistente is niet de enige in huize Van Troost die blij is met de aanwinst. ‘Mijn man Frank is er ook heel tevreden mee’, vertelt Nieneke. ‘We hebben een goede muziekinstallatie thuis en met deze koptelefoon hoor je echt alles; elk detail van de muziek komt binnen. Met zo’n hoofdtelefoon zit je echt in de muziek. En zelfs als je de Denon aansluit op je smartphone en muziek via Spotify luistert, weet je niet wat je hoort. We krijgen er allebei gewoon kippenvel van, zo mooi klinkt het.’

De Italiaanse tenor Andrea Bocelli is inmiddels al vaak beluisterd door de muziekliefhebbers uit Terneuzen, maar op de playlists van Nieneke en Frank prijken ook nummers van gerenommeerde namen als Pink Floyd, Coldplay, Sting, George Michael en Adèle. ‘We hebben een brede muzieksmaak en gaan ook geregeld naar concerten. Laatst zijn we nog naar een concert van Dido geweest. Zij trad op in Antwerpen, wat voor ons lekker dichtbij is.’

Nieneke werd twee jaar geleden lid gemaakt door Frank, die zelf inmiddels drie jaar lid is. ‘Ja, we zijn beiden heel erg te spreken over Privileges. We kijken altijd op de Veilingen als we iets nodig hebben. We promoten Privileges ook geregeld bij anderen, maar onze verhalen en ervaringen vinden ze vaak te mooi om waar te zijn. Maar wij weten wel beter en behalen de mooiste voordelen op onze aankopen!'