Jasper Adams

‘De OLED-tv heeft schitterend beeld’

Jasper Adams (43) uit het Brabantse Berkel-Enschot heeft als brandweerman een vitaal beroep. Net als zijn vrouw Fanny, die nu lange dagen maakt op de IC in het ziekenhuis. ‘Daarom vonden we dat we in deze rare tijden wel iets leuks mochten kopen voor het gezin. We waren al een tijdje op zoek naar een nieuwe televisie. Die aankoop is nu wat vervroegd.’ Hij mijnde op de A-Merken Veilingen de Philips Ultra HD-tv ter waarde van 1.789 euro met bijna 490 euro voordeel.

Het was duidelijk dat het de Philips 55 OLED854 Ultra HD-tv moest zijn. ‘OLED he, daar ging het om!’ lacht hij. ‘Het is schitterend beeld. De kleuren zijn zo helder! Het maakt niet uit of je er recht of schuin voor zit, de kleuren zijn prachtig. Mijn vrouw wilde eigenlijk 65 inch, maar ik denk dat ze een beetje onderschat hoe groot dat is. Deze is 55 inch en dat is gewoon perfect. Dankzij het ambilight is de muur erachter tot 65 inch verlicht.’

Jasper, die al negen jaar lid is, heeft de televisie in de eerste plaats gekocht als cadeau. ‘Hij is vooral bedoeld voor mijn vrouw en kinderen van 9 en 11. Ik kijk zelf niet veel tv maar klus liever in huis. Mijn vrouw heeft, nu de kinderen veel thuis zijn, een Disney+ abonnement afgesloten. Daar hebben ze veel plezier van. Verder kijken ze ook graag films en series.’