Ursin van Rhijn

‘Zo goedkoop krijg je een Apple iMac nergens’

‘Bijna 450 euro minder betalen voor een Apple iMac is niet mis.’ Ursin van Rhijn is bijzonder te spreken over het voordeel dat hij behaalde bij de aankoop van de all-in-one pc met een scherm van 21,5 inch en 1 TB aan geheugen. Op de A-Merken Veilingen betaalde hij niet de winkelprijs van 1.499 euro, maar net iets meer dan 1.049 euro. ‘Zo goedkoop krijg je een Apple nergens.’

‘Mijn pc was verouderd, en dan kun je twee dingen doen: of je laat hem upgraden, of je koopt een nieuwe’, zegt Ursin (42). ‘Ik heb voor het laatste gekozen, want het upgraden van de pc zou bijna net zo duur zijn. Je hebt dan een gerenoveerd apparaat, terwijl ik voor die prijs liever een nieuwe pc heb waarbij alles goed en soepel werkt. Ik ging ook bewust voor deze Apple omdat ik veel aan videobewerking doe. En dat gaat heel goed met deze iMac.’

De Rotterdammer woont samen met zijn vrouw Lisette en hun dochter Kayleigh. Met vijf jaar mag je hem een ervaren Privileges lid noemen, maar toch kostte het Ursin enige moeite om de pc te mijnen. ‘Ik heb hem drie keer gemist’, vertelt hij. ‘Ik lees altijd de verhalen van andere leden en weet zodoende wat zij hebben betaald voor de Apple. Maar op een gegeven moment moest ik mijn streefbedrag toch aanpassen. En toen lukte het mijnen wel, met nog steeds een prachtig voordeel.’

In het dagelijks leven werkt Ursin voor een in- en exportbedrijf van verse producten, maar in de winter is hij geregeld in Andorra te vinden. ‘Dan ga ik samen met mijn zwager en neef skiën, voornamelijk off piste. We nemen drie actiecamera’s mee, die we op onze helmen monteren. Ook laten we een drone meevliegen, op de automatische piloot. Zo maken we van allerlei kanten spectaculaire beelden, die ik tot een film monteer. En dat doe ik vanaf nu op de nieuwe Apple.’