Theo Hut

‘Het voordeel was prachtig mooi, dus ik dacht: ik doe het gewoon’

Theo Hut vierde onlangs zijn 58ste verjaardag en trakteerde zichzelf op een Harman Kardon audiopakket. ‘Het voordeel was prachtig mooi, dus ik dacht: ik doe het gewoon!’ zegt Theo. Het pakket bestaat uit een Citation Bar, een sub en twee Surround speakers. Hij wist het op de A-Merken Veilingen te mijnen met 558 euro voordeel.

Theo betaalde 1.437 euro voor het pakket, dat een werkelijke waarde van 1.995 euro heeft. ‘Ik had van een paar kennissen gehoord dat Harman Kardon een heel goed merk is’, vertelt hij. ‘En ik ben heel tevreden met dit audiopakket. Ik geniet nu van scherp en vol geluid als ik lekker op de bank hang. Ik luister vooral Nederlandstalige muziek en als ik tv wil kijken, zet ik een goede actiefilm op. Ik wil er alleen nog een nieuwe, betere televisie bij kopen. Dan is het helemaal af’.

Theo woont samen met zijn vrouw Greetje in het Groningse dorp Visvliet en runt zijn eigen klusbedrijf. ‘Ik doe alles zelf. Ik voer vooral renovaties van badkamers uit.’ De zaken gaan goed en hij is dan ook heel opgelucht dat zijn bedrijf niet geleden heeft onder de coronacrisis. ‘Ik zit het hele jaar volgeboekt.’

Zeventien jaar geleden werd Theo lid van Privileges. ‘Ik heb ooit een prijs gewonnen en ik heb in het verleden ook al een paar mooie aankopen gedaan.’ Theo is bovendien altijd zeer te spreken over de service van Privileges. ‘De bezorging verliep ook dit keer lekker snel, super gewoon. Nee, met Privileges is niets mis.’