Caroline van Schomberg

‘Ik heb de Dyson-set precies voor mijn streefbedrag’

Caroline van Schomberg is dolgelukkig. Op de A-Merken Veilingen zag ze de 3-in-1 haarstylingset van Dyson staan, en die wilde ze heel graag hebben. ‘Ik kon eerst maar niet kiezen tussen de Supersonic föhn en de Airwrap multistyler van Dyson. Beide apparaten zijn namelijk geweldig. Maar toen zag ik opeens deze set bij Privileges staan. En naast de föhn en de multistyler, zat de stijltang van Dyson er ook bij. En laat die nou net ideaal zijn voor mijn dochter Ilona.’ Caroline ging ervoor en wist de set te mijnen met een voordeel van 596 euro.

Caroline had op de Kopers vertellen het-pagina van Privileges gezien welk bedrag aan voordeel andere leden hadden behaald bij het mijnen van de set. Dat werd ook haar streefbedrag, en dat wist ze te behalen. ‘Ik had de föhn en de styler al eens bekeken in de winkel. Prachtige apparaten, waarmee je supersnel kunt werken.’ De Dyson Corrale stijltang wordt gebruikt door de 19-jarige Ilona. ‘De stijltang was een grote verrassing voor haar. We hebben allebei onze eigen afdeling in de badkamer, met ieder een eigen spiegel en wasbak. Ruimte om te tutten hebben we dus genoeg bij ons thuis.’

‘Ikzelf heb van dat steile standaardhaar’, vervolgt Caroline, ‘maar mijn dochter heeft een prachtige bos krullen. Weet je wat zo geniaal is van stylen met de Dyson? Je bent veel minder tijd kwijt in vergelijking met andere apparaten, terwijl het resultaat veel mooier is. We merken ook dat ons haar veel langer goed blijft zitten.’

De 49-jarige Caroline werkt als radiodiagnostisch laborant en woont samen met haar dochter en zoon en haar vriend Abel in Sittard. Zowel Caroline als Abel werden in 2014 lid van Privileges. Caroline heeft ervaring met mijnen, dus ze laat zich niet gek maken. ‘Ik hou altijd goed in de gaten voor welk bedrag er eerder iets is gemijnd. Zo nu en dan log ik even in bij Privileges om te kijken of er nog iets leuks op staat. Lukt het een keer niet om te mijnen, dan probeer ik het gewoon een volgende keer.’