Johan Kools

‘Ik heb weer iets moois gekocht voor een goed bedrag’

‘Hij is razendsnel, het beeld is prachtig en het toetsenbord dat erbij zit, is erg handig.’ Met een voordeel van 456 euro wist Johan Kools (68) op de A-Merken Veilingen de Samsung Galaxy Tab S7+ te mijnen. De tablet wordt geleverd met een toetsenbord en een S Pen, waarmee je foto’s kunt bewerken en brieven kunt ondertekenen.

De vorige tablet van Johan was zes jaar oud en hoognodig aan vervanging toe. ‘Hij werd alsmaar trager. Sommige apps begonnen te haperen, waarschijnlijk omdat ze niet meer goed werden ondersteund. En, zoals dat wel vaker gaat bij ons, gaf mijn zoon het laatste zetje. “Pa, je moet echt eens een nieuwe kopen!” Toen ben ik op de Privileges-site gaan kijken, waar deze Samsung S7+ toevallig op de Veilingen stond. Dus dat kwam mooi uit.’

Johan woont met zijn vrouw Bernadette in Leiderdorp. Hij had zich ingelezen op de Kopers vertellen het-pagina. ‘Het voordeel op dit soort apparaten is gemiddeld 400 euro, dus de 456 euro die ik heb behaald, is een net resultaat. Ik heb weer iets heel moois gekocht voor een goed bedrag, precies zoals ik gewend ben bij Privileges.’

Johan had een marktonderzoek-bedrijf, maar geniet nu van zijn pensioen. In 2015 werd hij lid van Privileges en hij wist een paar jaar geleden ook al iets van Samsung te mijnen, een smartphone. ‘Ook die is inmiddels aan vervanging toe. Daar kan ik mooi mijn PrijsVoordeel Tegoed voor gebruiken. In het Winkelen assortiment zijn vast genoeg toestellen te vinden.’