Carola Vos

‘Alles van Apple is van exceptionele kwaliteit’

‘Het toetsenbord dat je bij de iPad krijgt, is ideaal. De combinatie vervangt in één keer mijn gedateerde tablet en halfgare laptop.’ Carola Vos wist op de A-Merken Veilingen de Apple iPad Pro inclusief het Magic Keyboard en de Pencil te mijnen. Ze behaalde een voordeel van 576 euro op de populaire Apple-set. ‘Je kunt de iPad natuurlijk los gebruiken, maar dankzij het grote beeldscherm en het magnetisch te koppelen toetsenbord heb je ook een volwaardige laptop.’

De 33-jarige Carola woont samen met haar man in Uddel en werkt in het dagelijks leven als administratief medewerkster. In 2017 werd ze lid van Privileges. Ze heeft nog een moment getwijfeld of ze de set wel zou mijnen. ‘Door het hoge voordeel was het natuurlijk een heel aantrekkelijke aanbieding. Maar het is en blijft een hele uitgave. Toch ben ik blij dat ik op de Mijn-knop heb gedrukt. We zijn nu een schitterende Apple-set rijker en helemaal up-to-date.’

Carola is hoorbaar enthousiast over haar prachtige Apple-aanwinst. ‘Alles van Apple is natuurlijk van exceptionele kwaliteit. Het beeldscherm van 12,9 inch (32,8 cm) is een enorme stap vooruit. Het verschil met het scherm van mijn vorige laptop is gigantisch. Dat was zo slecht, alles zag er roze en paars uit.’

Carola had de iPad binnen de kortste keren gesynchroniseerd met haar iPhone. ‘Dat was zo gepiept. Mijn man heeft ook een iPhone, dus ook zijn bestanden, apps en dergelijke staan nu op de nieuwe iPad. We kunnen alles van elkaar terugzien, en dat is eigenlijk niet altijd wenselijk. Even stiekem online shoppen gaat niet meer zo makkelijk. Mijn man ziet precies wat ik heb gekocht’, lacht ze.