Bojoura Sibels

‘Bij 550 euro voordeel heb ik toegeslagen’

Enige tijd geleden stond Bojoura Sibels (54) op het punt om de Dyson 3-in-1 haarstylingset te mijnen. ‘Hij glipte me toen door de vingers. Ik was net even te ambitieus, ik wilde een hoger voordeelbedrag halen.’ Dat zou haar bij een volgende poging niet weer overkomen, was het voornemen van Bojoura. ‘Het voordeel stond op een gegeven moment op bijna 550 euro. Toen heb ik toegeslagen. Een prachtig resultaat, zeker als je beseft wat de winkelprijs van deze set is.’

Bojoura stond in het krijt bij haar dochter Sherin, vertelt ze. ‘Ze is in oktober 14 jaar geworden. Toen had ik al geen groot cadeau voor haar. En ook met kerst heb ik haar niet iets noemenswaardig gegeven. Deze Dyson-set is dan ook een kerst- en verjaardagscadeau ineen. Het mocht daarom ook iets meer kosten, en ik wist dat ze droomde van deze set.’

‘Ik vind het leuk om te zien hoe Sherin er van alles mee uitprobeert’, vervolgt Bojoura. ‘Ze heeft een dikke bos haar met een prachtige slag erin. Maar wat zij wil, is de perfecte pijpenkrullen. Die kan ze met de multistyler gemakkelijk creëren. Op beautyblogs is er ook voldoende informatie over te vinden.’

Bojoura woont in het Noord-Hollandse Bovenkarspel en werkt in de horeca. Ze is inmiddels veertien jaar tevreden lid van Privileges. Zo mijnde ze eerder al eens een Magimix keukenmachine met een mooi voordeel van 675 euro. Daar heeft ze zelf meer aan dan aan de Dyson-set: ‘Ik heb mijn haar superkort laten knippen, vandaar.’