Annie Weisscher

‘Ik wilde weer een camera met een goede lens’

Annie Weisscher (84) fotografeert al een groot deel van haar leven. Voorheen had ze verschillende camera’s, maar de laatste tijd maakte ze uitsluitend foto’s met haar smartphone. Toch wilde ze graag weer een compacte camera met een goede lens om meer mogelijkheden te hebben bij het schieten van beelden. Ze mijnde daarom de Sony RX100 VII op de A-Merken Veilingen, en behaalde daarbij een voordeel van 603 euro.

‘Ik heb altijd camera’s van Sony gehad’, vertelt Annie. ‘Dus toen ik deze Sony op de Veilingen zag staan met een mooi voordeel, ben ik ervoor gegaan. Ik fotografeer eigenlijk vooral de natuur. Mijn kinderen en kleinkinderen hebben namelijk de leeftijd bereikt dat ze geen zin meer hebben om te poseren. Dus nu kies ik andere onderwerpen. Vanaf de plek waar ik woon in Castricum, heb je ’s ochtends prachtige zonsopkomsten. Dat is mooi om te fotograferen. Verder loop of fiets ik wel eens naar de rand van het dorp om daar foto’s te nemen, van het landschap en van bloemen.’

Vervolgens bewerkt Annie de foto’s op de computer en print ze de mooiste beelden uit. ‘Ik weet dat ik een uitzondering ben op mijn leeftijd, maar ik vind de computer leuk’, zegt ze lachend. ‘Vroeger was ik ook altijd met mijn foto’s bezig. Ik werkte in een lab en had daar een donkere kamer. Dus ik heb zelf mijn foto’s ontwikkeld en afgedrukt. En nu doe ik dat op de computer.’

Annie is al 23 jaar lid van Privileges en is nog steeds heel tevreden over het aanbod. ‘Je kunt kostbare producten en arrangementen met een leuk voordeel kopen. De echte prijs is gewoon te hoog voor mij. Het voordeel dat je kunt behalen op de Veilingen maakt het lidmaatschap aantrekkelijk. Zo ben ik ooit met mijn dochter Ellen naar André Rieu geweest via Privileges. Dat was een arrangement met een gouden randje.’