Erik van der Linden

‘Ik maak volop gebruik van Privileges’

De oudste zoon van Erik van der Linden wilde graag een smartphone hebben, en die kreeg hij onlangs voor zijn twaalfde verjaardag. ‘Gijs gaat eerdaags naar de middelbare school, en dan kan je tegenwoordig niet meer zonder mobiele telefoon’, verklaart Erik de aankoop van de Sony Xperia 1 IV. Hij wist het toestel te mijnen op de A-Merken Veilingen met een prachtig voordeel van 634 euro. ‘Ik was eigenlijk op zoek naar een reisje, maar toen zag ik dat deze smartphone behoorlijk in prijs was gedaald. De aanbieding was te mooi om voorbij te laten gaan, dus heb ik gemijnd.’

De 50-jarige Erik moet nog een beetje wennen aan het feit dat kinderen in de leeftijd van Gijs al een smartphone hebben. ‘Ik stam nog uit de tijd van de bakelieten telefoons, maar tegenwoordig hebben alle kinderen van elf, twaalf jaar een mobiele telefoon. Als je er geen hebt, hoor je er niet bij. Gijs gebruikt hem om foto’s mee te nemen, maar vooral om er spelletjes mee te spelen.’

De Sony Xperia 1 IV is het ideale toestel om te gamen, fotograferen en filmen. De smartphone heeft aan de achterzijde drie verschillende lenzen, en het scherpe, kleurrijke en grote OLED-scherm is perfect voor het spelen van games. ‘Gijs maakt wel foto’s, maar ik betwijfel of hij weet hoe hij de verschillende camera’s kan gebruiken. Gamen is toch het voornaamste wat hij met de smartphone doet.’

Erik woont samen met zijn vrouw en hun twee zoons in Oosterbeek en werkt als projectmanager bij het Waterschap Zuiderzeeland. Hij is al zeventien jaar lid van Privileges. ‘Ik vind het een leuk concept. Op de Veilingen koop ik dingen die ik anders toch zou kopen. Alleen betaal je bij Privileges veel minder door het Veiling-voordeel. En als ik even niets nodig heb, mijn ik een Lastenverlichting en verdien dan wat geld. Ik maak dus volop gebruik van het lidmaatschap. Het is gewoon zonde als je dat niet doet.’