Corinne van Haastregt

‘We voelden ons zo speciaal; koninklijk bijna!’

‘Ik voelde me net Sisi.’ Corinne van Haastregt uit Leidschendam is razend enthousiast over haar Privileges-weekend naar Wenen. ‘Mijn man en ik houden wel van een beetje chique op z’n tijd, maar zó luxe hebben we het nog niet eerder meegemaakt! We zijn het hele weekend vorstelijk in de watten gelegd. Heerlijk!’

De 55-jarige Corinne is vijf jaar lid van Privileges. Voor de zestigste verjaardag van haar echtgenoot Dick besloot ze haar eerste Privileges-arrangement te mijnen. ‘We waren nog nooit in Wenen geweest maar konden er nu via de Leisure Veilingen in alle luxe en met bijna duizend euro voordeel naartoe! Een buitenkansje, zoiets zouden we voor de volle prijs nooit doen.’

Bij aankomst op het vliegveld werd het stel verwelkomd door een privéchauffeur die hen naar het prachtige Grand Hotel Wenen bracht. ‘Dat hotel was niet alleen beeldschoon, de service was werkelijk fantastisch. Na het inchecken stond er op onze kamer een zalige Sachertorte klaar. En in de avond, na een actief wandeldagje door de stad, kwam iemand van de hotelstaf heerlijke, warme pantoffels brengen en onze gordijnen dichtdoen. Dat verzin je toch niet?! We voelden ons zo speciaal; koninklijk bijna!’

Op de verjaardag van Dick mocht het stel aan tafel bij het met een Michelinster bekroonde restaurant Le Ciel, op de zevende verdieping van het hotel. ‘We zaten vlak naast de pianist, super romantisch. Het driegangendiner was ook werkelijk verrukkelijk. We hadden de zestigste verjaardag van mijn man niet beter kunnen vieren.’

Over Wenen is Corinne al net zo enthousiast. ‘Wat een prachtstad. Van trendy koffietentjes tot eeuwenoude pracht en praal, we hebben in drie dagen tijd veel van de stad gezien. Ik heb zelfs mijn favoriete schilderij De Kus van Gustav Klimt, dat in het kunstmuseum Belvedère hangt, in het echt mogen aanschouwen. Vervolgens zijn we óók nog naar een balletvoorstelling in de Staatsoper geweest. Dit weekendje weg was van begin tot eind een vorstelijk feest!’