Gerda Hillenaar

‘We zaten zo dichtbij het podium, we konden ze bijna aanraken’

Gerda Hillenaar uit Leiden nam haar dochter Caroline mee naar Londen voor de musical Phantom of the Opera. Ze mijnde het Privileges-arrangement ter waarde van 1.459 euro met 943 euro voordeel. ‘Toen we op Londen Heathrow geland waren, zagen we een rij taxi’s staan. Daar stond ook een Jaguar tussen. “Die zal toch niet voor ons zijn?”, zeiden we lachend tegen elkaar. Even later kwam er een chauffeur op ons aflopen. En je raadt het al: wij mochten in die Jaguar!’

Moeder en dochter werden in stijl naar het The Waldorf Hilton in hartje Londen gereden. ‘Je rijdt door Londen in zo’n prachtige bolide en wordt voor het Hilton afgezet. Kan het nog chiquer?’ aldus de 63-jarige Gerda, die ruim een jaar geleden lid werd van Privileges. Na het inchecken, wandelden de twee Londen in. ‘We hebben een terrasje gepakt en een drankje en een sandwich genomen.’ Aan het einde van de middag keerde het duo terug naar het hotel om te gaan genieten van het driegangenmenu inclusief wijn in restaurant Homage Grand Salon in de Waldorf.

Daarna was het tijd voor het bijwonen van de voorstelling Phantom of the Opera in het Her Majesty’s Theatre. ‘Het was een korte wandeling naar het theater, maar we liepen op hoge hakken. Toen we een fietstaxi voorbij zagen komen, hebben we die aangehouden. Geweldig om per fiets door West End vervoerd te worden! Deze wijk bruist! Iedereen is onderweg en je hoort overal getoeter. Hier gebeurt het!’

Privileges had twee Premium Stalles plaatsen gereserveerd. ‘Ik kwam er in het theater achter dat ik mijn bril was vergeten. Die heb ik echt nodig, anders zie ik niets van wat er op het podium gebeurt. Maar we zaten zo dicht bij het podium, we konden de zangers bijna aanraken! Ik heb mijn bril geen moment gemist! Die avond ploften we moe maar voldaan neer op het grote bed van onze hotelkamer. We hebben heerlijk geslapen.’

Na een uitgebreid ontbijt waren moeder en dochter helemaal klaar voor een nieuwe dag Londen. ‘Caroline had thuis een winkelroute gepland met een bezoek aan Harrod’s en Selfridges. De beroemdste warenhuizen ter wereld wilden we natuurlijk niet missen. We vonden Selfridges het leukst. Het is niet alleen een prachtig oud gebouw, maar het is ook nog betaalbaar.’