Bojoura Sibels

‘Zoals we van Privileges gewend zijn, was alles prima geregeld’

Bojoura Sibels en haar 12-jarige dochter Sherin hebben genoten van een achtdaagse cruise over de Middellandse Zee aan boord van het splinternieuwe vijfsterrenschip Bellissima. ‘Het was heel leuk’, vertelt de inwoonster van Bovenkarspel. ‘Het is ons erg bevallen. Alles was supergoed georganiseerd. Je komt op veel verschillende plekken en ook aan boord is van alles te doen.’

Voor moeder en dochter was het een bijzondere reis. De echtgenoot van Bojoura is vorig jaar overleden. Het was voor moeder en dochter de eerste reis zonder hem, dus ze wilden er iets speciaals van maken. Nadat een andere cruise nét voor haar neus werd weggekaapt, had nu wel ze geluk door bij 3.024 euro op de Mijn-knop te drukken. Zodoende betaalde ze voor deze West-Middellandse Zee cruise 908 euro minder dan de oorspronkelijke prijs van 3.932 euro. ‘Ik ben heel blij dat het gelukt is.’

Sherin wist aanvankelijk niet zeker of ze een cruise wel leuk zou vinden, maar een blik op MijnPrivileges.nl deed haar mening snel veranderen. ‘Er is zoveel te doen aan boord’, vertelt Bojoura. ‘Elke dag krijg je een programma in je hut waarin te lezen is welke voorstellingen die avond te bezoeken zijn. Ze had ook al gezien dat we een avond in het wit gekleed moesten zijn, en een keer in gala. We hebben elke avond heerlijk gegeten in het restaurant. Vooral het teppanyaki-restaurant was heel leuk. Er was ook een buffet, maar dat is niks voor ons. Veel te onrustig met al die mensen die heen en weer blijven lopen.’

De West-Middellandse Zee cruise voert van Barcelona naar Marseille, Genua, Napels, Messina, en via La Valletta weer terug naar de Spaanse stad. ‘Ik had vanuit Nederland al een aantal excursies geboekt’, vertelt de 52-jarige Bojoura, die in het dagelijks leven in de horeca werkt. ‘We zijn onder andere naar Pompeï geweest. En La Valletta op Malta is echt een prachtige stad, tegen een heuvel aan gebouwd. Je hebt er mooie gebouwen en leuke winkeltjes. Voor een euro kon je met de lift naar boven, want anders was het wel een heel steile klim. Van daaruit had je een prachtig uitzicht.’ Elke avond trokken ze zich terug in hun buitenhut met balkon om rustig bij te komen van alle indrukken van die dag. ‘Zoals we van Privileges gewend zijn, was alles prima geregeld’, memoreert Bojoura, die elf jaar lid is. ‘Het was helemaal goed.’