Peter Paul Horck

‘Dit was een uiterst plezierig sportweekend’

Peter Paul Horck en zijn vrouw Marja waren de eersten die het EK Hockey-arrangement op de Evenementen & Leisure Veilingen wisten te mijnen. Ze betaalden geen 1.534 euro, maar 703 euro voor een lang weekend in Antwerpen, inclusief eersterangs kaarten voor de finale heren op zaterdag én de finale vrouwen op zondag. ‘We hebben er echt van genoten. Het was natuurlijk helemaal fantastisch dat de Oranjedames zondag met 5-0 wonnen van Spanje.’

Toen de 61-jarige Heemstedenaar dit arrangement mijnde, wist hij nog niet hoe ver de Oranjedames en -heren zouden komen in het toernooi. ‘Dat was geen beletsel. De combinatie van het culturele aanbod van Antwerpen, het verblijf in het luxe hotel en toegang tot het Europees kampioenschap sprak ons erg aan bij dit arrangement. Mijn oog viel erop toen hij op de Veilingen verscheen, en eigenlijk heb ik toen direct besloten om een poging te wagen.’

Op de donderdagavond voor vertrek bleken de heren kansloos tegen Spanje, zodat ze zaterdag om het brons speelden tegen Duitsland (4-0). ‘Maar het leuke was dat België zaterdag glansrijk Europees kampioen werd, dus de sfeer in het sportcomplex Wilrijkse Plein was opperbest’, vertelt Peter Paul. ‘En zondag werden we helemaal verwend, want toen wonnen de Nederlandse dames. We hadden perfecte plekken, langs de lange zijde, dus we konden alles heel goed zien.’

Peter Paul is zeven jaar lid van Privileges en werkt als sectormanager Financiën bij de provincie Noord-Holland. Met zijn vrouw Marja (eveneens Privileges lid) genoot hij ook van het culinaire aanbod tussen de wedstrijden door. ‘Iets verderop was een luxe VIP-tent ingericht waar je vanaf 12 uur lekker kon eten en drinken. Daar werd niet met plastic servies geserveerd, zal ik maar zeggen! Maar ook Hotel FRANQ was erg goed. Het hotel is prachtig en ligt erg centraal. Het restaurant van het hotel heeft zelfs een Michelinster. Het diner vrijdagavond was dan ook heel lekker en goed. Dit was echt een uiterst plezierig sportweekend.’