Judith Goudsmit

‘Het wellnesscentrum is echt om door een ringetje te halen’

Judith Goudsmit en haar echtgenoot Max de Jong genoten van een zonovergoten gastronomisch wellnessweekend in La Butte aux Bois, net over de Belgische grens. De Amstelveense mijnde het arrangement ter waarde van 1.642 euro voor 805 euro. ‘Het wellnesscentrum is echt om door een ringetje te halen, een tienplus’, vertelt Judith. ‘En het eten is in één woord voortreffelijk. Of je nu in de bistro aan het vijfgangendiner zit, of bij het ontbijt, het is allemaal grandioos.’

La Butte aux Bois bewijst dat onze zuiderburen weten hoe ze van het leven moeten genieten. Dit eeuwenoude landgoed ligt in een bosrijke omgeving en is een waar walhalla voor liefhebbers van gastronomie én wellness. ‘We kenden het landgoed al van een lunch die we er twee jaar geleden hadden met vrienden. Dat was zo ontzettend leuk en lekker. We zeiden tegen elkaar: als dit arrangement een keer op de Leisure Veilingen komt, pakken we het’, aldus de 66-jarige Judith, die zes jaar lid is van Privileges.

Tijdens het weekend had het stel ook nog eens prachtig weer. ‘We hebben overdag heerlijk gewandeld en lekker gerelaxt in de zon op het terras’, zegt Judith, die een praktijk heeft als psychotherapeut. ‘Ook in het wellnesscentrum hebben we uren doorgebracht. Het personeel denkt zo goed mee. Ik ga om de zoveel weken naar de nagelsalon, dus ik hoefde geen manicure. Of ik dan liever een scrubbehandeling wilde? Ze bewegen echt mee met de gast.’

Het gastronomische aspect was minstens zo positief. ‘Alles is buitengewoon goed verzorgd. Het eten is voortreffelijk, net als de galante bediening. Vanwege het mooie weer begonnen we op het terras. Later zijn we naar binnen verhuisd, met de terrasdeuren open. We kregen tongstrelende gerechten. Wat ook zo leuk was: het dessertbuffet. Na het diner werd er een karretje naar onze tafel gereden vol heerlijke taartjes, friandises en zoetigheden waar je uit mocht kiezen. Heerlijk!’