Ferdy van Campen

‘Dit arrangement past precies bij wat wij willen: genieten’

‘Als ik geen Privileges lid zou zijn, dan zou ik nooit op zo’n toplocatie terecht zijn gekomen’, zegt Ferdy van Campen. Hij mijnde het health & beauty-arrangement Manoir de Lébioles met 374 euro voordeel en reisde samen met zijn vrouw Brigitte af naar het chique landgoed in de Belgische Ardennen. Daar keken ze hun ogen uit.

‘Het is daar echt prachtig, zowel de locatie als de omgeving. Alles was ook perfect verzorgd en de mensen waren heel gastvrij’, somt Ferdy op. ‘Onze kamer was prima in orde. We hebben in de loop van de tijd heel wat hotels bezocht, maar dit was zonder twijfel één van de mooiste. Ook vanwege het historische kasteel en de klassieke inrichting.’

Het restaurant van het hotel is uitstekend beoordeeld door de experts van restaurantgids Gault Millau. Op de eerste avond genoot het echtpaar uit het Zeeuwse Hulst hier van een heerlijk viergangendiner. De tweede avond werd er nog grootser uitgepakt en kreeg het stel een zesgangendiner geserveerd. ‘Die diners waren bijzonder goed’, aldus Ferdy. ‘De eerste avond kregen we vooral vis. En de wijnen sloten perfect aan op de gerechten. De tweede avond was ook supergoed. Toen kregen we vooral vlees.’

De twee konden in het wellness-gedeelte van Manoir de Lébioles heerlijk ontspannen. ‘Maar we hebben het meeste genoten van de natuur en de weidse omgeving’, aldus de 71-jarige Ferdy. ‘We zijn op de fiets naar Spa gereden en hebben rond het kasteel en in het bos gewandeld.’

Zo had het weekend alles waar Ferdy en Brigitte op hadden gehoopt. ‘We zijn al redelijk op leeftijd en dit arrangement past gewoon precies bij wat wij nu willen: genieten. Het is wat mij betreft dus echt een aanrader’, zegt Ferdy, die nu elf jaar lid is van Privileges. ‘We hopen de volgende keer de stedentrip naar Brugge of die naar Dublin te kunnen mijnen. Die arrangementen staan hoog op onze verlanglijst.’