Miebel Erens

‘Het was ongekend goed en heerlijke golfweekend’

Miebel Erens staat geregeld op de golfbaan. Het is dus niet vreemd dat ze op de Leisure Veilingen haar oog liet vallen op een luxe golfweekend in Duitsland. Miebel mijnde het arrangement met 612 euro voordeel en toog samen met haar man Henri naar Schlosshotel Hugenpoet om te golfen, te dineren en te ontspannen. ‘Het was heel erg gezellig’, zegt ze.

De weergoden waren het echtpaar uit Lelystad goed gezind gedurende de drie dagen. ‘We hadden prachtig weer. Na aankomst hebben we eerst iets gedronken in de tuin. Het is een kasteel met een lange geschiedenis, dat maakt het allemaal extra mooi. We hadden ook een keurige kamer, die smaakvol was ingericht’, vertelt de 67-jarige Miebel, die bijna zeven jaar lid is van Privileges.

Het stel mocht afslaan op twee schitterende golfbanen. Op golfclub Oefte hadden ze het rijk alleen. ‘Er was niemand anders. We konden het rustig aan doen en van het uitzicht genieten. We hebben bijna de hele dag op de baan doorgebracht. We hadden een tijdje niet gegolft, dus het was weer even inkomen’, vertelt Miebel. ‘Club Hubbelrath is veel bekender. Daar waren dus meer mensen, maar ook dat was een prachtige baan.’

Na elk golfavontuur kreeg het echtpaar een diner geserveerd in restaurant Hugenpöttchen. ‘We zaten beide avonden op het terras met uitzicht op het slot’, schetst Miebel. ‘We kregen drie gangen met bijpassende wijnen. De eerste avond kregen we vooral vis en de volgende avond hoofdzakelijk  vlees.’ Ook het ontbijt viel bij Miebel en Henri zeer in de smaak. ‘Dat werd geserveerd aan onze tafel. We kregen hele mooie gerechtjes. Ja, het was een ongekend goed en heerlijk golfweekend.’