Ab-Jan Feenstra

‘Deze luxe trip naar Hamburg was geweldig’

Ab-Jan Feenstra en zijn vrouw Petra maken eens per jaar een luxe trip. Dit keer wilden ze graag naar Hamburg, en op de Evenementen & Leisure Veilingen van Privileges zagen ze het perfecte driedaagse arrangement naar de Duitse havenstad staan. Ab-Jan wist het vervolgens te mijnen met een voordeel van 750 euro. ‘Het was een geweldig weekend in een zeer interessante stad’, vertelt hij.

Het arrangement bestaat onder andere uit twee overnachtingen in het centraal gelegen vijfsterrenhotel Vier Jahreszeiten, elke ochtend een uitgebreid ontbijtbuffet en een zesgangendiner in tweesterrenrestaurant Haerlin, gevestigd in het hotel. ‘Het diner was perfect’, zegt Ab-Jan. ‘We kregen heerlijke gerechten met tonijn, kreeft, king crab, lam en duif. Het gerecht met de duif vond ik echt heel lekker. En de wijnen die werden geserveerd, waren subliem.’

Ab-Jan en Petra hebben Hamburg op verschillende manieren verkend. ‘De eerste ochtend hebben we een route gewandeld door de stad. Die stond in een boekje en was erg interessant. Die middag hebben we fietsen gehuurd en reden we onder begeleiding van een gids langs alle hoogtepunten van de stad. De volgende ochtend zijn we naar een aantal van die plekken teruggegaan, zoals de Elbphilharmonie, het zeer opvallende concertgebouw. Je kunt helemaal naar boven waar je een prachtig uitzicht hebt over de stad.’

De 64-jarige Ab-Jan werkt in het dagelijks leven als arbeidsdeskundige en woont samen met Petra in Leeuwarden. In 2018 werd hij lid van Privileges, ‘vanwege het voordeel dat je kunt behalen bij het mijnen van producten en arrangementen op de Veilingen’, zegt Ab-Jan. ‘Zo doe je iets heel luxe, dat je anders nooit zou doen. Zoals deze trip naar Hamburg.’