Elly van der Lelij

‘Alles is geregeld bij de tripjes, erg prettig’

Elly van der Lelij (60) en haar man Ruud waren koud een uur in hotel Manoir de Lébioles toen het begon te sneeuwen. ‘Het was een prachtig gezicht om het landgoed in de sneeuw te zien, heel sfeervol.’ Het was de aftrap van een heerlijk en ontspannen lang weekend in het luxe en statige landhuis in de Belgische Ardennen. Elly wist het driedaagse wellnessarrangement te mijnen met een voordeel van 584 euro.

Tijdens het verblijf genoten Elly en Ruud van heerlijke massages, de uitgebreide spa-faciliteiten en een vier- en zesgangendiner in het restaurant van het hotel. ‘De diners op beide avonden waren zeer gevarieerd. We kregen uiteenlopende gerechten geserveerd, van vis met kaviaar tot en vlees en prachtige desserts. De gang met hert vond ik bijzonder lekker, heel smaakvol en kunstig op een mooi bord geserveerd. En het dessert, met een schelp gemaakt van chocolade en iets eromheen dat leek op mos, zorgde voor prikkelingen in mijn mond. Geweldig!’

Overdag genoot het stel van de luxe wellness-faciliteiten op het landgoed. ‘We kregen allebei een ontspanningsmassage van 50 minuten. Daarna zijn we nog in twee sauna’s geweest en hebben we gezwommen in het zwembad.’ Om ook de pure en frisse lucht van de Ardennen op te snuiven, bezochten Elly en Ruud het nabijgelegen stadje Spa. ‘We hebben een wandeling gemaakt en aansluitend wat gegeten en gedronken.’

Elly werkt als dialyseverpleegkundige en woont samen met Ruud in Naaldwijk. Beiden zijn lid van Privileges, Elly sinds 2018 en Ruud vanaf 2019. Het echtpaar richt de pijlen met name op de leisure-arrangementen. ‘Alles is geregeld bij die tripjes, en dat vinden we erg prettig. Ze zijn luxe, je krijgt fantastische diners en ze zijn door de Veilingen ook nog eens aangenaam geprijsd. We genieten er allebei volop van.’