Alles-in-één

‘Ik stop de winst in een evenementen-potje’

Bart Dekkers wist met een winst van iets meer dan 500 euro de Lastenverlichting Alles-in-één te mijnen. De Veiling heeft een waarde van 1.440 euro, maar Bart betaalde er nog geen 940 euro voor. ‘De winst stop ik in een potje dat bedoeld is voor het mijnen van een evenement’, heeft Bart bedacht.

Hij kan het zich nog herinneren als de dag van gister, het uitgebreide diner in tweesterrenrestaurant De Lindenhof. ‘Het was de eerste Veiling die ik als Privileges lid wist te mijnen, zeven jaar geleden’, vertelt Bart. ‘Dat soort arrangementen zijn top. Het zijn luxe uitjes die je gewoonlijk nooit doet. Maar door het voordeel dat je kunt behalen op de Veilingen, kun je ze wel ervaren. Privileges kan het voor je regelen, en dat is een privilege. Het zijn verhalen die je niet meer vergeet.’

De 31-jarige Bart woont samen met zijn vriendin in het Zeeuwse Westkapelle. Het stel kocht twee jaar geleden een huis, en daarom ligt de focus nu even niet op de evenementen en arrangementen van Privileges. ‘Als je net een nieuw huis hebt, maak je andere keuzes’, zegt Bart. ‘Je hebt allerlei dingen nodig, en dan is er wat minder ruimte voor tripjes. Daarom stop ik de winst in een apart spaarpotje, zodat ik in de toekomst wel weer een uitje kan mijnen.’

Bart heeft jaren gewerkt als kok, maar sinds een half jaar verdient hij zijn geld met het beroep waar hij voor heeft gestudeerd: bouwkundig ingenieur. Met de Lastenverlichting Veiling die hij heeft gemijnd, heeft hij de winst behaald die hij wilde behalen. ‘Ik heb gekeken naar wat andere leden met deze Veiling hebben verdiend, en dat wilde ik ook. Ik had nog iets langer kunnen wachten, maar die 10 euro extra boeit me niet zoveel. Ik ben tevreden met de 500 euro.’