Energie

‘Het rendement van deze Veiling is geweldig’

Ruud Vlieks is veertien jaar lid van Privileges en besloot om voor het eerst te gaan voor een Lastenverlichting Veiling. Het lukte hem de Lastenverlichting Energie ter waarde van 2.860 euro te mijnen voor een bedrag van 2.306 euro. Hij maakt zodoende een prachtige winst van 554 euro. ‘Ik zie de Veiling als een belegging waarmee ik een mooi percentage winst maak’, zegt Ruud tevreden.

‘Mijn vrouw Paulien is ook lid en we gaan vaak voor de arrangementen, zoals de golfreisjes’, vervolgt Ruud. ‘Maar door omstandigheden zijn we voorlopig niet in staat om een evenement of arrangement te doen, dus daarom ging ik dit keer voor een Lastenverlichting Veiling. En heel bewust voor Energie, want onze maandelijkse rekening is 70 euro hoger door de gestegen energieprijzen.’

De 68-jarige inwoner van Breda krijgt de komende periode 110 euro per maand op zijn rekening gestort van Privileges, tot de totale waarde van de Veiling is bereikt. De winst van 554 euro ziet hij als een daadwerkelijke verlichting van de maandelijkse energielasten. ‘Zo’n winst behaal je niet als je je spaargeld op de bank zet. Het rendement op het bedrag dat je investeert, is gewoon geweldig.’

Ruud is dan ook zeer tevreden met zijn lidmaatschap. ‘De Veilingen zijn gevarieerd, er staat altijd wel iets op dat we graag willen doen of kunnen gebruiken. Het voordeel dat je kunt behalen is en blijft aantrekkelijk. En de spanning van het spelletje: lukt het wel of lukt het niet om de Veiling te mijnen? Dat vind ik leuk, en Paulien ook.’