Brandstof

‘Een lekker hoog bedrag waar je lang van kunt profiteren’

Roy Keur wist de hand te leggen op de Lastenverlichting Brandstof ter waarde van 2.160 euro. Roy drukte bij 1.597 euro op de Mijn-knop, waardoor hij 563 euro winst pakte. De politieman in ruste zit er de komende anderhalf jaar financieel warmpjes bij. Hij krijgt de totale waarde van deze Lastenverlichting in achttien gelijke maandelijkse termijnen van 120 euro uitgekeerd door Privileges. ‘Iets meer dan 30 euro daarvan is pure winst. Of anders gezegd: elke maand een extra bosje paling, haha.’

De 60-jarige inwoner van Hoofddorp vertelt dat hij per toeval op de Lastenverlichting Veilingen belandde, net nadat hij zijn jaarlijkse PrijsVoordeel had gemijnd. ‘Hé, dat is interessant! Ik las verder en besloot vrijwel meteen voor een Lastenverlichting te gaan. Ik kon er direct al een paar wegstrepen, omdat die niet op mijn situatie van toepassing zijn. De Lastenverlichting Vereniging van Eigenaren bijvoorbeeld. Ik heb een huurhuis, dus die vlieger gaat niet op.’

Roy kwam uit bij de Lastenverlichting Brandstof. ‘Dat ging om 2.160 euro, een lekker hoog bedrag waar je ook lekker lang van kunt profiteren’, beargumenteert hij. ‘Als de teller onder de 1.600 euro duikt, pak ik hem voordat iemand anders ermee vandoor gaat.’ Zo gezegd, zo gedaan. Roy mijnde bij een inleg van 1.596 euro en telt zijn zegeningen. ‘Ga maar na: bij de bank krijg je maximaal 0,1 procent rente op je spaargeld. Dus 30 euro per maand is mooi, heel mooi zelfs.’

De joviale Roy werd drie jaar geleden als lid van Privileges aangemeld door zijn zoon Ralph. ‘Inmiddels zijn drie van mijn vier kinderen lid van Privileges. Zij vielen voor de mooie producten op de A-Merken Veilingen. Zo heeft mijn jongste dochter Rynske al eens een prachtige MacBook gemijnd. Dat is normaal gesproken niet te betalen voor een student, maar door het voordeel van Privileges kan het dus wel. Dat is de kracht van het concept.’