Mobiele telefonie

‘Ik drukte op ‘Mijn’ en was ineens 570 euro rijker’

Jordy Lambrechts mijnde de Lastenverlichting Mobiele telefonie en maakte een mooie winst van 572 euro. ‘Een paar honderd euro extra inkomsten kon ik goed gebruiken, daarom ben ik voor een Lastenverlichting gegaan. Het blijft wel iets aparts… ik drukte op ‘Mijn’ en was ineens 570 euro rijker.’

De 25-jarige Jordy mijnde de Lastenverlichting ter waarde van 1.200 euro bij een inleg van 628 euro. ‘Op de ‘Kopers vertellen het’-pagina had ik een aantal ervaringsverhalen gelezen. Daar heb ik mijn richtprijs op gebaseerd. Ik had kennelijk geluk, want het was in één keer raak.’

Jordy, die sinds 2016 lid is van Privileges, heeft onlangs een woning gekocht in het Zeeuwse Clinge. Daar is hij nu aan het klussen, vertelt hij. De komende maanden krijgt Jordy, die werkt als machine-operator in een kunstmestfabriek, een bedrag van 1.200 euro uitbetaald door Privileges. ‘Het is echt lekker om elke maand wat geld over te houden.’ Waaraan hij de extra inkomsten gaat besteden, weet hij nog niet. ‘Ik kijk aan het eind van de maand wel wat ik op dat moment het belangrijkst vind.’

Hij vervolgt: ‘Ken je Defqon.1 in Biddinghuizen? Dat is een driedaags dancefestival op het terrein waar ook Lowlands wordt gehouden. Ik hou van dat soort feesten, maar een dure hobby is het wel. Het kan dus zomaar zijn dat de winst daar naartoe gaat, haha.’