Hypotheek

‘De winst gaat in het spaarpotje voor onze reis naar China’

Peter Westenberg probeert sinds zijn pensionering veel mooie reizen te maken. Hij en zijn vrouw Joke zijn momenteel aan het sparen voor hun volgende trip. ‘We willen naar China toe. De winst van deze Lastenverlichting gaat in ons spaarpotje’, zegt Peter. Hij mijnde de Lastenverlichting Hypotheek en verdiende 531 euro.

‘Toen ik hem wilde pakken, werd aangegeven dat een ander hem al aan het mijnen was. Die status verliep echter en de Lastenverlichting kwam weer beschikbaar. Ik pikte hem direct op’, vertelt Peter verheugd. Hij tikte hem uiteindelijk af op 1.629 euro en krijgt daar 2.160 euro voor terug van Privileges. ‘Ik ben er dik tevreden mee, het is een prachtig rendement. Ik kan me geen betere belegging bedenken.’

Peter is 71 jaar en woont in Arnhem. Hij werkte gedurende zijn carrière voor een bedrijf in de commodity-handel. ‘Ik ging over de automatisering, personeelszaken en boekhouding’, vertelt de pensionado. Voor zijn werk bracht hij ooit al eens een bezoek aan China. ‘Maar dat was alleen maar hotel uit, vergaderzaal in en vice versa. Nu wil ik daar eens toeristisch rondkijken. We hopen de reis in augustus te kunnen maken.’

Peter is inmiddels zes jaar lid van Privileges. ‘Waar ik met mijn pet niet bij kan, is dat niet iedereen inziet dat dit iets heel bijzonders is’, zegt hij. ‘Ik heb nog nooit iets te klagen gehad, jullie reageren altijd meteen en ik ben ooit ook nog eens in de prijzen gevallen met Puzzel & Win. Petje af!’