Lokale belastingen

‘Ik gebruik de 514 euro winst voor m’n huis’

De lokale belastingen zijn een doorn in het oog van Aad Bezemer. ‘Het is toch elke keer weer een flink bedrag dat je moet betalen’, zegt hij. ‘Dus het is leuk als je ook iets terugkrijgt.’ En dat krijgt Aad, nu hij de Lastenverlichting Lokale belastingen heeft gemijnd. Het levert hem een winst op van 514 euro.

Aad slaagde erin om de Lastenverlichting af te tikken op 1.286 euro. Hij krijgt daar de komende maanden in totaal 1.800 euro voor terug van Privileges. ‘Ik had geen tactiek, het is gewoon een kwestie van regelmatig kijken’, aldus de Delftenaar. ‘Ik had wel een andere Lastenverlichting Veiling gemist. Ik ging in eerste instantie voor Huur, maar ik was net te laat met mijnen.’

De 65-jarige Aad is ruim negen jaar lid van Privileges. Hij werkt als financieel administrateur, dus hij heeft een neusje voor financiële meevallers. En dat was de door hem gemijnde Veiling zeker. ‘Ik ben zeer tevreden, anders had ik de Veiling niet gemijnd. Ik ging voor een winst van rond de 500 euro, en dat is prima gelukt.’

De 514 euro die Aad heeft verdiend, wordt gestoken in zijn huis. ‘Ik woon in een huurhuis dat binnenkort behoorlijk wordt opgeknapt door de woningbouw. Ik moet ook een tijdje mijn huis uit. Als ik terug ben, ga ik allemaal nieuwe spullen kopen. Daar kan ik de winst goed voor gebruiken.’