Han Oei

‘De aantrekkelijke prijs trok me over de streep’

Toen Han Oei de A-Merken Veilingen van Privileges opende om te kijken of er iets van zijn gading op stond, kon hij niet om de Fujifilm X100V compactcamera heen. ‘Een goede camera stond al even op mijn verlanglijstje, en de aantrekkelijke prijs van het toestel trok me over de streep.’ De camera kwam met 657 euro voordeel in zijn bezit, inclusief een fototas en een geheugenkaart die normaal enkel los verkrijgbaar zijn.

De 57-jarige Han heeft de camera nog niet uitgeprobeerd, maar hij weet exact wat het geavanceerde toestel zo aantrekkelijk maakt. ‘Hij is handzaam en compact en heeft toch enorm veel mogelijkheden. De aankoop beschouw ik daarom als een aanmoediging om nu eens met een echte camera te leren fotograferen.’

Han woont samen met zijn vrouw en hun twee kinderen in de gemeente Utrecht. In het dagelijks leven werkt hij als zelfstandig coach op het gebied van professionele en persoonlijke ontwikkeling. Hij werd acht jaar geleden lid van Privileges. ‘Het vooruitzicht om een mooi product met veel voordeel te mijnen, is altijd leuk. En met je PrijsVoordeel Tegoed kun je voordelig shoppen in de online winkel van Privileges. Het scheelt echt enorm.’

De eerstvolgende gelegenheid voor Han om de creatieve mogelijkheden van zijn nieuwe camera te ontdekken, komt waarschijnlijk deze winter. ‘Het zou zomaar kunnen dat we dit jaar op wintersport gaan. Oostenrijk is onze favoriete sneeuwbestemming, en daar zijn zeker mooie plaatjes te schieten.’