A-Merken Veilingen

Zo werkt het
Ik wil me registreren
60 sec
59 sec
58 sec
57 sec
56 sec
55 sec
54 sec
53 sec
52 sec
51 sec
50 sec
49 sec
48 sec
47 sec
46 sec
45 sec
44 sec
43 sec
42 sec
41 sec
40 sec
39 sec
38 sec
37 sec
36 sec
35 sec
34 sec
33 sec
32 sec
31 sec
30 sec
29 sec
28 sec
27 sec
26 sec
25 sec
24 sec
23 sec
22 sec
21 sec
20 sec
19 sec
18 sec
17 sec
16 sec
15 sec
14 sec
13 sec
12 sec
11 sec
10 sec
9 sec
8 sec
7 sec
6 sec
5 sec
4 sec
3 sec
2 sec
1 sec
Prijs daalt
met 5ct / min
Veiling€72 / 24 uur60153045

LEGO Star Wars-pakket

Prachtige schaalmodellen

Dagenlang bouwplezier

Breng Star Wars tot leven met deze iconische sets

Specificaties

Apple MacBook Pro

Voorzien van snelle en krachtige M1-chip

TrueTone kleurentechnologie

GEKOCHT!

Bose-pakket

Soundbar 700 + Bass Module 700

Kraakheldere klanken en dynamische bas

Sony systeemcamera

Razendsnelle autofocus

Handzame touchscreenbediening

DeWalt combiset

Hoogwaardig gereedschap

Met uitgebreide 100-delige bitset

Set met 9 kwaliteitsmachines, een werklamp en 4 accu's

Specificaties
‘Ik heb de set gekocht voor ons nieuwe huis’ Voordeel 673,90 Kopers vertellen het

Saint Laurent designertas

Stijlvol Italiaans kalfsleer

Schitterende detaillering

Exceptionele tas geeft vleugje glamour aan elk moment

Specificaties

Big Green Egg Medium

Grillen, bakken, roken en stomen

Stel de temperatuur uiterst precies in

Samsung tablet

Inclusief S Pen en Keyboard Cover

Ondersteunt 5G-netwerk

GEKOCHT!

iRobot robotstofzuiger

Zeer hoge zuigkracht

Leegt zijn eigen opvangbak

LG 4K-tv

Kleuren spatten van het scherm af

Dun 'wallpaper design'

Motion Pro reduceert beeldvervaging bij snelle actie

Specificaties

Canon spiegelreflexcamera

Veelzijdige 18-135 mm zoomlens

32,5 megapixel-beeldsensor

Compacte krachtige camera voor fotografie en video

Specificaties

Magimix keukenmachine

12 automatische programma's

Ruime 3,5 liter mengkom

Jura espressomachine

Te bedienen met een app

Gemakkelijk in onderhoud

Joolz kinderwagen

Met reiswieg, autostoel en warmhoudzak

Voor elk familie-uitje

De complete kinderwagen-set voor thuis en onderweg

Specificaties