A-Merken Veilingen

Zo werkt het
Ik wil me registreren
60 sec
59 sec
58 sec
57 sec
56 sec
55 sec
54 sec
53 sec
52 sec
51 sec
50 sec
49 sec
48 sec
47 sec
46 sec
45 sec
44 sec
43 sec
42 sec
41 sec
40 sec
39 sec
38 sec
37 sec
36 sec
35 sec
34 sec
33 sec
32 sec
31 sec
30 sec
29 sec
28 sec
27 sec
26 sec
25 sec
24 sec
23 sec
22 sec
21 sec
20 sec
19 sec
18 sec
17 sec
16 sec
15 sec
14 sec
13 sec
12 sec
11 sec
10 sec
9 sec
8 sec
7 sec
6 sec
5 sec
4 sec
3 sec
2 sec
1 sec
Prijs daalt
met 5ct / min
Veiling€72 / 24 uur60153045

Samsung Ultra HD-tv

55 inch scherm met 4K-resolutie

Inclusief fraaie lijst naar keuze

Verander je woonkamer in je persoonlijke kunstgalerie

Specificaties

Sony compactcamera

Stelt in 0,03 seconde scherp

20,1 megapixel-sensor

LEGO Star Wars-pakket

Prachtige schaalmodellen

Dagenlang bouwplezier

Breng Star Wars tot leven met deze iconische sets

Specificaties

Nintendo Switch-pakket

Inclusief 8 populaire Nintendo games

Voor thuis en onderweg gamen

Indrukwekkende game-uitrusting voor eindeloos plezier

Specificaties

Nikon spiegelreflexcamera

D750 + 24-85 mm lens

24,3 megapixel-beeldsensor

Compact full frame-toestel voor de serieuze fotograaf

Specificaties
‘Dat mislopen gaat me niet weer gebeuren’ Voordeel 495,10 Kopers vertellen het

Harman Kardon-pakket

Citation Bar + Sub + 2 Surround speakers

Adembenemend kamervullend geluid

Compleet pakket voor een meeslepende geluidservaring

Specificaties

Focal hoofdtelefoon

Kleinste details hoorbaar

Onderscheidend design

Big Green Egg barbecue

Grillen, bakken, roken en stomen

Inclusief onderstel en zijplanken

Sage pistonmachine

Overzichtelijk touchscreen

Inclusief Simon Lévelt-koffiebonen

Zet barista-kwaliteit koffievarianten bij je thuis

Specificaties

iRobot robotstofzuiger

Zeer hoge zuigkracht

Leegt zijn eigen opvangbak

GEKOCHT!

Kenwood keukenmachine

24 automatische programma's

Traploze snelheid en timerfunctie

Fujifilm systeemcamera

Inclusief allround 18-55 mm lens

26,1 megapixel-camera

GEKOCHT!

Microsoft tablet

Intel Core i7-processor

12,3 inch PixelSense touchscreen

Makita combiset

Professioneel gereedschap

Inclusief 4 koffers en een trolley

Set met 10 kwaliteitsmachines, 5 accu's en 2 opladers

Specificaties