Terug naar Kopers vertellen het

Patrick Maas

‘Verstappen zien winnen op dit enorme scherm: zo meeslepend’

Patrick Maas vond zijn oude tv te klein, dus mijnde hij op de A-Merken Veilingen de Samsung 4K 75 inch-tv met standaard en muurbeugel – en behaalde een mooi voordeel van bijna 300 euro. De tv werd op precies het juiste moment bezorgd door de Privileges chauffeur: ‘Ik heb ’m opgehangen en kon meteen Max Verstappen de race zien winnen. Zo meeslepend, op dit enorme scherm! Het beeld is haarscherp. En ik ben heel blij met het voordeel’, aldus de Formule 1-fan.

Bij de keuze voor een grotere tv kreeg Patrick van zijn vrouw Linda wel wat instructies mee. ‘Linda zei meteen dat 75 inch de maximale grootte was. Toen zag ik deze tv op de A-Merken Veilingen, en ik kon ’m niet aan mijn neus voorbij laten gaan. Linda is er ook erg over te spreken, maar ze heeft me gezegd dat ik in de toekomst echt niet hoef te rekenen op een nóg grotere tv. Straks past hij niet meer aan de muur’, zegt Patrick lachend.

De 55-jarige Patrick werkt als storingsmonteur bij een bedrijf dat medicijnen produceert en woont met Linda in Sittard. Hij is al sinds 2013 lid van Privileges en dat bevalt nog altijd uitstekend. ‘Ik ben lid vanwege het voordeel dat ik kan halen. Ik blijf toch een Nederlander, op de penning, en het voordeel dat Privileges biedt, is helemaal top.’ Patrick is vooral fan van de A-Merken Veilingen en shopt regelmatig op Privileges met zijn gemijnde PrijsVoordeel. ‘Een iPhone, een MacBook, een SmartWatch – ik koop altijd Apple-producten, daar houd ik enorm van. En nergens anders dan bij Privileges krijg je er zoveel voordeel op.’