Remco van Damme

‘Ik had deze tv al een tijdje op het oog’

Remco van Damme zat al een tijd zonder een goed werkende televisie. ‘Tijdens de warmterecords van afgelopen zomer is het misgegaan met het toestel, ik denk simpelweg door de hoge temperaturen’, vertelt hij. ‘De tv was ook al vijf, misschien wel zes jaar oud. Het toestel laten repareren zou niet rendabel zijn. Kortom: tijd voor een nieuwe tv!’

Op de A-Merken Veilingen van Privileges vond Remco de gedroomde vervanger in de LG Ultra HD-tv met een beeldscherm van 55 inch. ‘Ik had hem al een tijdje op het oog’, zegt hij. Het lukte hem om de tv ter waarde van 1.899 euro te mijnen voor 1.285 euro. Zodoende pakte hij een voordeel van 614 euro. ‘En de bezorging was perfect. De Privileges-chauffeur was heel aardig en heeft me geholpen met het uitpakken van de tv.’

De 37-jarige Remco werkt als procesoperator in een fabriek en woont samen met zijn vriendin en hun twee jonge kinderen in het Zeeuwse Axel. ‘Mijn vriendin en ik kijken samen vaak naar Netflix, en als ik tijd heb, game ik’, vertelt Remco. ‘Het beeld van de nieuwe tv is echt geweldig.’

Het is nu vijf jaar geleden dat hij lid werd, nadat hij door zijn moeder werd gewezen op Privileges. ‘Ik heb sindsdien ook twee collega’s lid weten te maken’, zegt Remco. ‘En ik heb een tijd geleden een voetbalarrangement naar Londen gemijnd. Zoiets zou ik nooit hebben gedaan als ik geen lid was geweest.’