Joost Jongeneel

‘Ik ga met de combiset een schuur bouwen’

Joost Jongeneel woont sinds kort in een nieuwe woning. ‘Ik moet er nog veel aan doen’, zegt hij. ‘Tot nu toe heb ik gereedschap van vrienden geleend, maar ik wilde nu een aantal apparaten voor mezelf hebben.’ Op de A-Merken Veilingen viel zijn oog op de Milwaukee combiset, die hij mijnde met een prachtig voordeel van bijna 500 euro.

Joost is 29 jaar en werkt in de organisatiepsychologie, waarbij bijvoorbeeld wordt gekeken hoe het teamwork in een organisatie kan worden verbeterd. Onlangs verliet hij Amsterdam om in Almere te gaan wonen. ‘Ik ben van een appartementje naar een echt huis gegaan, waar ik nu samenwoon met mijn vriendin’, vertelt Joost trots.

De combiset bestaat uit vijf hoogwaardige machines: een slagboormachine, slagschroevendraaier, reciprozaag, cirkelzaag en een haakse slijper. Joost betaalde 650 euro voor de set die een werkelijke waarde heeft van 1.149 euro. ‘Ik heb gekeken naar wat er eerder voor combisets was betaald, en heb mijn richtprijs daarop gebaseerd.’

Joost is nu zes jaar lid van Privileges. ‘Ik ben er tevreden over’, zegt hij. ‘De chauffeur die de set kwam bezorgen, was een bekend gezicht, een fijne vent. Hij heeft ooit een andere aankoop bezorgd.’ Joost heeft inmiddels al ‘een paar gaatjes geboord’, maar de eerste echte grote klus voor de combiset komt eraan. ‘Ik wil over een tijdje een motor kopen en ga alvast een schuur bouwen waar ik hem in kan zetten.’