Jelte Homminga

‘Dankzij Privileges werd de Stokke een stuk aantrekkelijker’

Een Stokke Xplory 6-kinderwagen met een winkelwaarde van 1.205 euro kopen voor 753,05 euro: dat kan alleen bij Privileges. Jelte Homminga - een jaar lid - weet dat, en wachtte met mijnen op de A-Merken Veilingen tot hij minstens 450 euro van de prijs af kon snoepen. ‘We wilden met ons eerste kindje al een Stokke kinderwagen hebben, maar toen vonden we hem te duur. Nu de Stokke op MijnPrivileges.nl stond voor een mooi bedrag, werd het ineens een stuk aantrekkelijker.’

De Amsterdamse Jelte is vader van de 2-jarige Stella. Over anderhalve maand wordt zijn tweede dochtertje verwacht. ‘Ik heb straks een huis vol vrouwen, haha. We hebben al eens eerder een Stokke-kinderwagen overwogen, maar kozen toen vanwege de prijs toch voor een goedkopere variant. Die is wel licht en handig voor op reis, maar niet zo solide als een Stokke.’

Ook de Stokke blijkt echter verrassend licht te zijn in gebruik, heeft Jelte intussen al gemerkt. ‘Hij wordt geleverd met zowel een wieg als een zitje, dus op dit moment zit Stella erin. Het frame is niet zo zwaar en dat is fijn, aangezien we op de tweede verdieping wonen.’ Vooral het feit dat de kinderwagen in hoogte en kijkrichting verstelbaar is, vindt de 37-jarige software developer prettig. ‘Het is fijn om naar je kindje te kunnen kijken tijdens het wandelen.’

De Stokke Xplory 6 heeft al een keer eerder op de A-Merken Veilingen gestaan, zodat Jelte een richtprijs had waarvoor hij wilde mijnen. ‘Ik wilde niet het risico lopen dat iemand anders me voor zou zijn, dus ik ben expres iets boven dat bedrag gaan zitten. Ik ben blij dat het is gelukt! En fijn dat hij ruim op tijd is voordat de baby komt. Ik werd de dag na het mijnen al gebeld voor een bezorgafspraak.’