Thea Smeets

‘408 euro voordeel is een heel mooi resultaat’

Thea Smeets mijnde op de A-Merken Veilingen het Sonos-pakket, bestaande uit een Playbar, een Sub en twee Sonos One-speakers. De set, die in de winkel 1.779 euro kost, kwam voor het bedrag van 1.371 euro in het bezit van Thea. ‘We hebben nu overal in huis muziek, en zelfs in de tuin. Eén van de speakers hebben we namelijk in de veranda geplaatst. Lekker buiten zitten met een muziekje erbij, een heerlijk vooruitzicht met de zomer op komst.’

Thea volgde het Sonos-pakket al enige tijd en was het al twee keer misgelopen. ‘De vorige keer dat het mislukte, baalden we er wel even van. Maar nu, bij de derde poging, was het gelukkig raak. Ik heb 408 euro voordeel behaald, en dat is een heel mooi resultaat.’

De Sonos-set is een logische aankoop na de nieuwe televisie die Thea en haar man Mike onlangs hadden aangeschaft. ‘Die nieuwe tv is prachtig, maar we wilden qua geluid toch net even iets meer impact. Vandaar dat dit Sonos-pakket ons ideaal leek. En inderdaad! Als we nu naar een film of serie kijken, is het net of we in de bioscoop zitten.’

De 52-jarige Thea woont in het Utrechtse Hoogland en werkt als burger in een administratieve functie bij Defensie. Sinds de komst van de Sonos zijn zij en Mike in de ban van de Netflix-serie La Casa de Papel. ‘Echt een aanrader. En met dat mooie geluid is het alsof je midden in de actie zit.’