Ronald Marcus

‘Je kunt Apple-producten eigenlijk nooit met voordeel krijgen’

De pc van Ronald en Ina Marcus vertoonde al enige tijd kuren. ‘Hij liep elke keer vast, dus we gingen voor een andere kijken. We hadden er een van HP en besloten nu voor een Apple te gaan’, vertelt Ronald. Het echtpaar vond de gedroomde vervanger in de Apple iMac 2019. Het lukte hen om hem op de A-Merken Veilingen te mijnen met 331 euro voordeel.

‘We wilden hem heel graag hebben, omdat de oude al kapot was. We hebben dus op een iets hoger bedrag gemijnd dan we normaal zouden doen’, vervolgt Ronald. Hij pakte de all-in-one pc op 1.168 euro, waar hij elders 1.499 euro zou hebben gekost. ‘Je kunt Apple-producten eigenlijk nooit ergens krijgen met voordeel. Dus dit was heel aantrekkelijk. Ik zei: “We moeten gewoon nu mijnen, anders is hij weg!”’

Ronald is 67 jaar en woont in het Zeeuwse Axel. De gepensioneerde verpleegkundige heeft de iMac 2019 aangeschaft voor hem en zijn vrouw. ‘Ik ga hem gebruiken voor onder meer bankzaken en Ina voor het bewerken van foto’s. Ze maakt beelden en fotografeert die voor op haar website’, aldus Ronald. Met de nieuwe pc heeft het echtpaar hun Apple-collectie fors uitgebreid. ‘We hadden al telefoons en een tablet van het merk.’

Zowel Ronald als Ina zijn lid van Privileges. ‘Mijn vrouw was als eerste lid. We vonden het zo leuk, dat ze mij ook lid heeft gemaakt’, zegt Ronald, die nu zes jaar lid is. ‘De bezorging van de pc was super en heel gezellig; deze chauffeur van Privileges was hier al een paar keer eerder geweest. De iMac staat nu overigens in de computerwinkel. Ze zetten daar alles over van de oude op de nieuwe pc, zodat we een vliegende start kunnen maken.’