Helma Weinreder

‘Ruim 600 euro is een aanzienlijk voordeel’

De zoon van Helma Weinreder staat een leuke verrassing te wachten. Zijn moeder mijnde namelijk een fantastisch cadeau voor hem op de A-Merken Veilingen. ‘Hij wordt 25’, vertelt ze. ‘En ik vond een kwarteeuw een mooie aanleiding om hem wat groters te geven.’ Dat is letterlijk én figuurlijk het geval, want ze mijnde een Samsung QLED Ultra HD-tv met 55 inch scherm ter waarde van 1.549 euro voor 910 euro. ‘Dat is een aanzienlijk voordeel!’

De 57-jarige inwoonster van Almelo is zeven jaar lid en hield voor haar gewenste aankoop MijnPrivileges.nl al enige tijd in de gaten. ‘Op een gegeven moment kwam er wel een tv op de Veilingen, maar toen was een ander me te snel af. Toen verscheen de Samsung QLED 55Q80T Ultra HD-tv, en die bleef maar staan. Ik verwonderde me erover dat niemand hem mijnde. Op een gegeven moment kwam hij ver onder mijn streefbedrag van 1.000 euro. Dan moet ik hem nu maar kopen, dacht ik.’

Met een beeldscherm van 55 inch (bijna 140 cm) is het een flink pakket dat ze nog even verborgen moet houden voor haar zoon Sonny-Boy. ‘Of hij blij zal zijn met dit cadeau?’ Helma lacht: ‘Eigenlijk wordt hij ontiegelijk verwend, dus ik weet niet of hij heel verrast zal zijn. Hij krijgt wel vaker wat.’

Helma kan logischerwijs nog niets vertellen over de gebruikservaring, maar ze weet dat het een perfect beeldscherm zal zijn voor de spelcomputer van haar zoon. ‘Sonny-Boy heeft twee autistische stoornissen. Hij kijkt geen tv, hij gamet alleen. Hij leeft ervoor, gamen is echt zijn hobby.’