Hakan Ilhan

‘Ik kon deze tablet gewoon niet laten liggen’

‘De tablet stond op bijna de helft van de prijs. Ik kon hem niet laten liggen.’ Met 527 euro voordeel wist Hakan Ilhan de Samsung Galaxy Tab S7+ te mijnen en breidde zo zijn Samsung-collectie uit. ‘Ik heb alles van Samsung’, zegt hij. ‘Mijn smartphone is de Samsung Galaxy S20 Ultra en mijn vorige tablet was een Samsung Galaxy Note. De Tab S7+ is super, ik ben er blij mee.’

Hakan mijnde de tablet ter waarde van 1.099 euro voor 572 euro. ‘Ik keek op de A-Merken Veilingen en besloot te gaan voor de Nikon-camera met zoomlens, of deze tablet’, vertelt Hakan. ‘Het is uiteindelijk de tablet geworden. De laatste techniek is erin verwerkt en hij heeft een prachtig beeldscherm. Er kan ook een simkaart in, dus ik kan er zelfs mee bellen.’

De Rotterdammer is 40 jaar en werkt in de ict. ‘De tablet is voor mezelf. Ik gebruik hem vooral om Netflix en YouTube op te kijken en games op te spelen’, zegt Hakan. ‘Ik heb zelf nooit Apple-producten gebruikt. Mijn dochter van 8 jaar heeft een iPad en kan er beter mee omgaan dan ik. Ik verbaas me nog steeds als ik dat vingertje over het scherm zie gaan. Dat hadden wij echt niet op die leeftijd.’

Hakan en Privileges zijn een perfecte match. ‘Mijn interesse ligt vooral bij tablets en telefoons en die kun je bij Privileges voor weinig krijgen’, zegt hij. ‘Ik ben ruim vier jaar geleden bij Privileges terechtgekomen. De chauffeur die de tablet kwam brengen, was al eerder een keer bij me geweest. Dat was dus even gezellig bijbabbelen.’