Ruud Maessen

‘Voor zo’n prachtige prijs moest ik deze aankoop gewoon doen’

‘Als je iets doet, moet je het goed doen.’ Ruud Maessen maakte zijn levensmotto meer dan waar met de aankoop van het Harman Kardon audiopakket. ‘Ik zag hem op de A-Merken Veilingen staan en dacht: dit is mijn kans! Harman Kardon is een kwaliteitsmerk en het pakket heeft ook een supermooie uitstraling’, vertelt Ruud. Hij mijnde de Citation Bar, Sub en twee Surround speakers met 708 euro voordeel.

‘Ik hou van muziek luisteren en films kijken’, vervolgt Ruud. ‘Ik heb ook altijd gezegd: ooit wil ik een hoogwaardig soundsysteem hebben. En dat heb ik nu!’ De installatie krijgt een prominente plek in zijn nieuwe huis. ‘Ik ga samenwonen met mijn vriendin. Binnenkort krijgen we de sleutels van onze twee-onder-een-kapwoning.’

De 31-jarige politieagent uit het Limburgse dorp Reuver betaalde 1.287 euro voor het Harman Kardon-pakket ter waarde van 1.995 euro. ‘Voor zo’n prachtige prijs moest ik deze aankoop gewoon doen’, zegt Ruud. Hij heeft de installatie al even uit de doos gehaald om alles te testen. ‘Ik heb een paar nummers geluisterd en ben echt onder de indruk van het geluid. De hoge tonen klinken heel erg zuiver.’

Ruud is twee jaar lid van Privileges en heeft zijn aankoopverhaal al uitgebreid verteld aan zijn collega’s. ‘Een aantal van hen is namelijk ook lid. Ik heb ze op de site gewezen, want ik was de eerste die lid was. Maar er zijn ook collega’s die niet kunnen geloven dat je zoveel voordeel kunt behalen op de Veilingen. Ik dacht in eerste instantie ook zo, maar heb uiteindelijk toch voor het lidmaatschap gekozen. En kijk wat het me heeft opgeleverd!’