Ivan Utama

‘Ik heb deze tv met een overtuigend voordeel van 739 euro’

Ivan Utama kan de A-Merken Veilingen wel dromen. Er ging namelijk aardig wat tijd overheen, voordat hij zijn favoriete televisietoestel, de Samsung QLED 4K-tv, wist te mijnen. ‘Ik zat er al  best lang op te azen, maar greep er een paar keer naast.’ Ivan drukte uiteindelijk af bij 1.400 euro. ‘Dat ik er wat langer op moest wachten, maakt me nu echt niets meer uit. De beloning is des te groter: ik heb het Samsung-toestel van mijn voorkeur én ook nog eens met een overtuigend voordeel van 739 euro.’

Op de A-Merken Veilingen kwamen drie televisies voorbij, waar Ivan zijn oog op had laten vallen: een toestel van LG, The Frame van Samsung en de Samsung QLED 4K-tv. De laatstgenoemde tv was duidelijk favoriet bij de 44-jarige Brabander. ‘Vanwege de superieure beeldkwaliteit’, verklaart hij. ‘Het is niet voor niets het duurste toestel van de drie.’ De startprijs van deze QLED televisie, inclusief een muurbeugel, was 2.139 euro.

Inmiddels hangt de Samsung met een beeldscherm van 55 inch (140 cm) te schitteren in de woonkamer van het huis van Ivan en zijn gezin in Rosmalen. ‘De tv werd supersnel na het mijnen bezorgd. Maar voor de installatie was ik wel aangewezen op een vriend die heel handig is. Zelf heb ik namelijk twee linkerhanden. Samen hebben we het toestel op de meegeleverde muurbeugel getild en hij hangt nu prachtig, vrijwel plat aan de muur. De verhoudingen kloppen nu ook een stuk beter. Onze huiskamer is nogal groot en de vorige televisie was aanzienlijk kleiner dan de nieuwe.’

Ivan werkt in de farmaceutische industrie en is sinds 2016 lid van Privileges. Hij geniet van de mogelijkheden die de nieuwe televisie biedt. ‘Het beeld is fantastisch, zo scherp en gedetailleerd én met prachtige, heldere kleuren. En de Netflix-knop op de afstandsbediening is echt een vondst. Het werkt gewoon superhandig. Onze kinderen van 2 en 8 jaar weten die knop ook al te vinden’, zegt Ivan lachend, ‘al vinden mijn vrouw Gayle en ik dat niet altijd even wenselijk.’