Sammy van der Veen

‘Ik was vast niet de enige de op de iPad zat te azen’

Sammy van der Veen (29) mijnde op de A-Merken Veilingen de Apple iPad Pro 2020 ter waarde van 1.179 euro. Ze behaalde maar liefst 392 euro voordeel en ervaart dat als een overwinning. ‘Ik ben oprecht blij dat het me is gelukt. Op de Veilingen is alles van Apple mega-populair, en dat geldt natuurlijk ook voor deze iPad. Ik was dan ook vast niet de enige die erop zat te azen. En ik heb hem ook nog eens voor het bedrag dat ik ervoor overhad. Dus ja, helemaal happy!’

Deze iPad heeft een 11 inch (27,9 cm) Liquid Retina-beeldscherm, 256 GB geheugen en een snelle A12Z-processor. Dit pakket aan digitale superpower is wel besteed aan de creatieve Sammy, die een enthousiast amateurfotograaf is. ‘Hij is krachtig genoeg om er Photoshop op te laten draaien. Met dat programma bewerk ik foto’s. Het beeldscherm is ook geweldig; ik zie alle details en de kleuren zijn fantastisch.’

Er is nog een reden waarom Sammy de iPad Pro graag wilde. ‘Voor mijn werk als verpleegkundige moet ik regelmatig terug de studiebanken in om mijn vakkennis op peil te houden. Dat gebeurt over het algemeen online, en daar ga ik deze iPad ook voor gebruiken. Het is een volwaardige computer, maar dan op tabletformaat. Ik kan hem makkelijk mee naar mijn werk nemen. Ik ben er echt heel blij mee.’

Sammy, die in 2012 lid werd van Privileges, mijnde eerder al eens een Sony spiegelreflexcamera. Daar is ze de afgelopen tijd vaak mee op pad geweest. ‘Met het winterweer waren het topdagen voor de fotografen onder ons. Ik heb prachtige plaatjes geschoten, onder meer in mijn dorp Westereen. Dat zag er zo mooi uit in de sneeuw. Ik heb de beelden meteen op de iPad overgezet. Dat is een fluitje van een cent. De iPad en de camera zijn de perfecte match voor mij, en beide apparaten heb ik aan Privileges te danken.’