Atte Dijkema

‘Waar anders krijg je zo’n hoog voordeel op Apple-producten?’

‘Apple is ongeëvenaard op grafisch gebied. Het werkt allemaal zo vloeiend en makkelijk.’ Apple-liefhebber Atte Dijkema wist op de A-Merken Veilingen de iMac 2021 met de krachtige M1-chip te mijnen. Door gewoon geduldig af te wachten, behaalde hij maar liefst 446 euro voordeel op zijn Veilingaankoop. ‘Waar anders krijg je zo’n hoog voordeel op Apple-producten?’

Atte (66) is gepensioneerd en woont samen met zijn vrouw Yvonne in Purmerend. Hij is bijna acht jaar lid van Privileges en weet inmiddels hoe het Mijn-spel gespeeld moet worden. ‘De vorige keer ging deze iMac met iets meer dan 300 euro voordeel weg’, zegt Atte. ‘Daar wilde ik met 100 euro overheen. Op donderdagavond heb ik mijn kaartavond en kom dan altijd laat thuis. Dat was het moment waarop ik heb gemijnd.’

‘Ik heb alles van Apple’, vervolgt Atte. ‘Een iPhone, een iPad en een zeven jaar oude iMac. Maar die begon te sputteren en was aan vervanging toe. Het kwam dus goed uit dat de iMac 2021 op de A-Merken Veilingen stond.’

Zijn aanwinst staat op een prominente plek in de woonkamer. Hij gebruikt de iMac onder andere voor het bewerken van foto’s met Photoshop. ‘Ik fotografeer met een Nikon-spiegelreflexcamera, die overigens ook afkomstig is van Privileges. Ik heb de Nikon-app zo ingesteld dat de foto’s automatisch op mijn iPhone komen. De foto’s staan dan meteen in de iCloud, waar ik met al mijn Apple-apparaten bij kan. Dat werkt echt prachtig.’