Dirk van Grotel

‘Over elke Privileges-aankoop ben ik super-tevreden’

Dirk van Grotel (32) is gymleraar en organiseert regelmatig met zijn sportklas allerlei activiteiten buiten school om. ‘Ik maak dan foto’s met mijn smartphone, maar anderen doen dat met een goede camera’, zegt Dirk. ‘Het verschil tussen de beelden is best groot, vond ik, dus ik wilde graag ook een kwalitatief betere camera. Daarom hield ik al enige tijd de Veilingen in de gaten, en gelukkig ben ik erin geslaagd het toestel te mijnen dat ik graag wilde hebben.’

Dirk kwam met een voordeel van 495 euro in het bezit van de Fujifilm X100V compactcamera, met een geheugenkaart en opbergtas als extra’s. ‘Ik ben er echt ontzettend blij mee’, zegt hij. ‘Allereerst is de look van de camera prachtig. Hij heeft een retro uiterlijk, en dat vind ik heel gaaf. Daarnaast heeft de camera heel goede reviews, daar heb ik me voor de aankoop stevig in verdiept. Maar belangrijk is ook, dat ik nu hele mooie beelden kan schieten van de sportklas.’

Daarbij komt dat Dirk samen met zijn vriendin Bregje over een jaar wil gaan rondreizen door Indonesië. ‘We gaan backpacken op Java en Bali, en misschien gaan we ook wel een ander eiland aandoen. Dat moeten we nog bekijken. Maar tijdens die reis komt de camera natuurlijk ook uitstekend van pas. Tijdens onze vorige trip, naar Colombia, heb ik foto’s genomen met mijn smartphone. Ik heb een aantal beelden uitvergroot, maar dan zie je toch dat ze zijn genomen met een telefoon. Ze worden een beetje pixel-achtig en onscherp. Dat gaat met de Fujifilm niet gebeuren.’

Dirk en Bregje wonen in Eindhoven, maar gaan eerdaags verhuizen naar Deurne, de plaats waar Dirk werkt. Acht jaar geleden werd Dirk lid van Privileges. ‘Ik ben iemand die gek is op technische spulletjes en gadgets. Ik verdiep me erin, ik wil er alles van weten, en ik wil up-to-date zijn met de apparaten die ik koop. Nou, dan zit je goed bij Privileges. Ik heb de afgelopen jaren best al het één en ander gekocht op de Veilingen en met mijn PrijsVoordeel, en over elke aankoop ben ik altijd super-tevreden geweest.’