Anita de Dijcker

‘Mijn man zei dat ik niet langer moest wachten’

Anita de Dijcker (62) was toe aan een nieuwe smartphone. ‘Mijn man zag op de Veilingen een mooie Samsung-set staan. “Hij staat heel gunstig, met veel voordeel”, zei hij. “Als je de set wilt hebben, moet je niet langer wachten!”’ Anita kwam onmiddellijk in actie en slaagde erin om met 505 euro voordeel de Samsung Galaxy S22 Ultra met de Buds Pro headset en een oplader te mijnen.

‘Ik ben er ontzettend blij mee’, zegt ze. ‘Mijn vorige telefoon was ook een Samsung, ik heb eigenlijk nog nooit een telefoon van een ander merk gehad. Ik ben er altijd tevreden over. Mijn oude toestel ga ik voor een redelijke prijs van de hand doen. Hij ziet er nog prachtig uit, er zit geen enkel krasje op het scherm.’

De inwoonster van het Zeeuwse Hulst, die acht jaar lid is van Privileges, gaat haar nieuwe smartphone vooral gebruiken om te fotograferen. ‘Ik maak foto’s van de natuur, vooral van vogels, maar ook van familie en allerlei evenementen. Grote gebeurtenissen leg ik vast met mijn camera, voor de rest gebruik ik altijd mijn telefoon. Dit toestel heeft ook heel goede camera’s die vele malen scherper fotograferen dan die van mijn oude toestel.’

‘Verder gebruik ik de telefoon voor de bekende dingen, zoals appen, mailen, Facebooken en bankieren’, vervolgt Anita. ‘Tegenwoordig kun je die toestellen overal voor gebruiken, het zijn net computers.’