Niels Krechting

‘De iMac is een state-of-the-art computer’

Niels Krechting wil graag het nieuwste van het nieuwste als het om Apple-producten gaat, en daarom verving hij zijn tweeënhalf jaar oude iMac door de allernieuwste versie van de all-in-one computer. Hij is nu in het bezit van de ultradunne Apple iMac 2021 met M1-chip, die hij met 393 euro voordeel wist te mijnen op de A-Merken Veilingen. ‘Het is een state-of-the-art computer waar ik erg blij mee ben’, zegt Niels opgetogen.

‘Nee, ik had hem niet echt nodig, maar ik wil graag up-to-date zijn als het om computers gaat’, zegt Niels. ‘Toen hij werd bezorgd, heb ik de iMac onmiddellijk uitgepakt en geïnstalleerd. Hij is prachtig dun en ongelooflijk snel en krachtig. En dat komt goed van pas, want ik gebruik hem om er mijn foto’s mee te bewerken. Voorheen filmde ik heel veel met mijn GoPro en drone en bewerkte die opnames met de iMac. Maar het filmen is een beetje in het slop geraakt. Je moet tegenwoordig een drone-bewijs hebben, en dat heb ik nog niet gehaald. Maar dat gaat eerdaags wel gebeuren, en dan ga ik ook weer filmen.’

De 63-jarige Niels woont samen met zijn vrouw in Oosterbeek en werkt een aantal dagen in de week als verpleegkundige. Tien jaar geleden werd hij lid van Privileges. ‘Ik kijk bijna elke dag op de website omdat ik het zo leuk vind. Ik wil gewoon zien hoe het werkt, wat er allemaal wordt aangeboden op de Veilingen en voor welke prijs mensen producten en arrangementen kopen. Met die informatie kun je, als je het slim speelt, veel voordeel behalen op je aankoop. Het levert geld op en dat is natuurlijk heel aantrekkelijk.’

Niels is dan ook heel tevreden met het voordeel dat hij behaalde op zijn Apple-aankoop. ‘Bijna 400 euro voordeel behalen op de aankoop van een Apple-product is niet verkeerd. Maar ik ben hem wel een keer misgelopen’, bekent Niels. ‘Een ander lid was me voor omdat ik nog meer voordeel wilde behalen. Ik besloot mijn streefbedrag iets aan te passen, en toen lukte het gelukkig wel.’